Çocukları yara almadan kurtuldu kaza yapan eşini ‘arabam gitti’ diyerek azarladı!

Yayın tarihi: 29 Mayıs 2023 Pazartesi 6:29 pm - Güncelleme: 29 Mayıs 2023 Pazartesi 6:31 pm

Aksaray’da Şenay K.’nın hakimiyetindeki otomobil kavşakta bir otomobile çarptı. Şenay K. ve iki çocuğu yara almadı. Olay yerine gelen Eray K. eşine ”Arabam gitti. Bak ya bak’ diyerek azar attı.

Kaza, saat 15.00 sıralarında Küçük Bölcek Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı’nda kavşakta meydana geldi. Şenay K. (30) yönetimindeki otomobil kavşakta Hasan Hüseyin D.’nin (30) kullandığı otomobille çarpıştı.

Kazada sürücülerden Hasan Hüseyin D.’nin yanındaki eşi Arzu D. (30) yaralandı. Yaralı Arzu D., ihbarla çağrılan ambulansla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Hasan Hüseyin D. ve diğer sürücü Şenay K. ile 2 çocuğu kazadan yara almadan kurtuldu.

ARACINI TEKMELEDİ

Sürücü Şenay K.’nin kaza yaptığını duyup gelen eşi Eray K., araçtaki hasarı görünce  ”Arabam gitti. Bak ya bak” diyerek ön tampona tekme attı. Çevredekiler ise ”Çoluğundan çocuğundan değerli değil. Sakin olalım” diye Eray K.’yi sakinleştirmeye çalıştı.

Polis de Eray K.’yi aracın başından uzaklaştırıp, sakinleştirmek istedi. Bu sırada sürücü Şenay K.’nin kucağındaki çocuğu ağlamaya başladı. Diğer sürücü Hasan Hüseyin D.’nin ise otomobilini yeni satın aldığı ve eşiyle birlikte pikniğe gitmek için yola çıktıkları öğrenildi. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Genç hemşirenin rezidansta şüpheli ölümünde acılı anne isyan etti: Kızımı dövüp kumpas kurdular