Çocuklar ders yaparken kütüphanede cinsel içerikli film çektiler

18 Şubat 2020 Salı

Halka açık kütüphaneye giren iki kişi çok sayıda çocuk ders yaparken gizlice arka bölümlere geçip cinsel içerikli film çekti. Görüntüler bir cinsel içerikli web sitesinde yayınlanınca skandal olay ortaya çıktı.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletine bağlı Los Angeles kentindeki Santa Monica’da yaşanan skandal ülkenin gündemine oturdu. Ocean Park Branch halk kütüphanesinde gerçekleşen olay bir cinsel içerikli web sitesinde görüntülerin yayınlamasının ardından ortaya çıktı.

Öğrencilerden bir kaç metre uzaklıkta çekildiği görülen görüntülerde, Ellie Eilish isimli yetişkin film oyuncusu kamerayla kendisini çeken erkekle birlikte sokakta yürürken görülüyor. Ardından ikili birlikte kütüphanenin içine giriyor ve o sırada masaların etrafında oturan çok sayıda çocuk görülüyor.

Görüntülerin devam eden kısmında ikili arka kısımda cinsel içerikli  film çekiyor. Ünlü bir cinsel içerikli  sitesine yüklenen görüntüler skandalın ortaya çıkmasının ardından kaldırılırken, halk yaşananlar için büyük öfke duyduğunu belirten açıklamalarda bulundu.

Bölgede yaşayan Janet McLaughlin isimli kadın, iki yetişkin film oyuncusunun çocuklara bu kadar yakın olmasının çok tehlikeli olduğunu belirterek, “Eğer bu tür şeyleri yapmaya devam edeceklerse otelleri ya da özel mekanları kullanmaları gerekiyor. Özellikle çocukların olduğu yerlerde böyle şeylerin yapılması kabul edilemez” diye konuştu.

Benzer Haberler