Tarikat liderinin istismarda bulunduğu çocuktan şoke eden sözler

5 Eylül 2020 Cumartesi

Tarikat liderinin istismarda bulunduğu çocuktan şoke eden sözler

Uşşaki tarikatı lideri Fatih Nurullah soruşturmasında cinsel saldırıya uğrayan kız çocuğunun ifadesi ortaya çıktı. 12 yaşındaki çocuk, Fatih Nurullah’ın kendisini her gördüğünde parmağından ya da dudağından öptüğünü, annesinin ve arkadaşlarının da bunu gördüğünü söyledi.

12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan Uşşaki tarikatı lideri Fatih Nurullah soruşturmasında yeni detaylar ortaya çıktı. Cinsel istismara uğrayan 12 yaşındaki çocuk ifadesinde, Fatih Nurullah’ın kendisini her gördüğünde parmağından ya da dudağından öptüğünü, annesinin ve arkadaşlarının da bunu gördüğünü söyledi.

Haberglobal’de yer alan habere göre, ‘çocuk istismarı’ suçundan tutuklanan Fatih Nurullah adını kullanan 58 yaşındaki Eyüp Fatih Şağban’ın istismarına uğrayan 12 yaşındaki kız çocuğunun ifadesi pedagog eşiğinde alındı.

Savcılıkta yaşadığı istismarı tüm ayrıntılarıyla anlatan çocuğa, bu yaşadıklarından kimlerin haberi olup olmadığı soruldu.

‘ANNEM DE GÖRÜYORDU’

12 yaşındaki çocuk ifadesine, tüm yaşananların annesinin gözü önünde olduğunu belirterek, “Beni öptüğü zaman herkes aşağıda oluyordu. Kimseye söylemem için beni tehdit etti. Bana olayın ilk gerçekleştiği gün 100 TL para vermişti. Ben annem ve arkadaşları ile birlikte Fatih’in yanına girerdim. Her girdiğimde beni yanağımdan ya da dudağımdan öperdi. Annem ve arkadaşları da bunu görürdü. Annem bu kişiyi Allah dostu olarak gördüğünden ve zarar gelmeyeceğini düşündüğünden bu hareketlere tepki vermezdi” dedi.

 

Benzer Haberler