“Çiğ köfte acılı” diyerek personele saldırdı

28 Şubat 2021 Pazar

“Çiğ köfte acılı” diyerek personele saldırdı

Afyonkarahisar’da çiğ köfteciye giden bir kişi, kendisine acılı çiğ köfte iddia ederek personele saldırdı. Darp edilen çalışan saldırgandan şikayetçi olurken işi bıraktığı da öğrenildi.

Afyonkarahisar’da geçtiğimiz salı günü çiğ köfteci dükkanına giden ve alkollü olduğu iddia edilen G.Ş, çalışan Y.K.’den acısız çiğ köfte istedi. Y.K., hazırladığı çiğ köfte dürümü G.Ş.’ye verdi. G.Ş. bir iki lokma aldıktan sonra içindeki çiğ köftenin acılı olduğunu iddia ederek, Y.K. ile tartışmaya başladı. Y.K., çiğ köftenin acılı olmadığını, sadece az acısı olabileceğini söyledi ancak G.Ş.’yi ikna edemedi.

YUMRUKLAR SAVURDU

G.Ş. daha sonra eline aldığı dürümü Y.K.’ye tattırıp, acılı olduğunu öne sürerek, tartışmayı devam ettirdi. Bir süre sonra küfretmeye başlayan G.Ş., Y.K.’ye elindeki dürümü fırlatıp, saldırdı. Küfürler eden G.Ş., Y.K.’ye yumruklar savurdu.

Kendisini korumaya çalışan Y.K. saldırgan müşteriyi uzaklaştırmaya çalıştı. Bir süre sonra sakinleşen G.Ş. yediği dürümün parasını vererek, hiçbir şey olmamış gibi işletmeden ayrıldı. Olayın ardından Y.K. darp raporu alarak müşteriden şikayetçi oldu.

Yaşadığı olayın ardından Y.K.’nin işi bıraktığı da öğrenildi.

“TANIMIYORUZ KENDİSİNİ”

Olay anları iş yerinin güvenlik kamerasına yansırken örüntüde müşterinin içeri gelişi, sipariş vermesi ve daha sonra da tartıştığı çalışan Y.K.’ye yumruklarla saldırdığı anlar yer aldı.

İşletme Müdürü Turgut Tosun ise yaşananları şöyle anlattı:

“Salı günü akşam saatlerinde çalışanımız Y.K. alkollü bir müşteri tarafından hakaret ve darba uğradı. Gerekli işlemleri yaptık. Darp raporu alındı, şikayette bulunuldu. Sonucu bekliyoruz. O saatlerde olduğu için bir de çalışanımız, şahsın alkollü olduğunu anlayınca alttan almak zorunda kalmış, mecburen kabul etmiş içeriye. O yüzden olanlar olmuş. Hiçbir husumetimiz yok, zaten tanımıyorum kendisini”

Benzer Haberler