CHD’den Üsküdar Belediyesi’ne stratejik plan önerisi

5 Ağustos 2019 Pazartesi

CHD’den Üsküdar Belediyesi’ne stratejik plan önerisi

Cumhuriyet Halk Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığı tarafından oluşturulan komisyon, Üsküdar için hazırladığı stratejik plan önerilerini Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’e sundu.

Üsküdar Belediyesi’nin yerel seçimleri takiben 6 ay içerisinde oluşturacağı stratejik plana katkı sunmak amacıyla, Cumhuriyet Halk Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığı tarafından bir komisyon oluşturuldu.

Komisyon, Üsküdar’a gönül vermiş gönüllüler, muhtarlar, parti üye ve yöneticileri ile belediye meclis üyelerinden oluşuyor.

 

Gerici yazar Dilipak, ‘Düşünsenize Üsküdar, Fatih ve Eyüp de bile kaybetmişsiniz’

Üsküdar Belediyesi’nin kaynaklarının etkin ve verimli kullanılması, halkın ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak hizmetlerin öncelikli olması adına hazırlanacak stratejik plana öneri niteliğindeki bu çalışmanın esas amacı Üsküdar’a hizmet etmek.

 

Rapor öncelikli konuları içeriyor

Cumhuriyet Halk Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada şöyle denildi: “Rapor, sadece Üsküdar’ın değil, tüm İstanbul’un en öncelikli sorunu olan deprem başta olmak üzere, çöp ve atıkların yönetimi, kreş ve kadın sağlığı, çevre kültür sanat, sokak hayvanları konularında mahalle sakinlerinden ve muhtarlardan alınan veriler doğrultusunda, öncelikli ve ivedilikle çözüme kavuşturulması gereken konularla ilgili stratejik plan önerileri içeriyor.”

 

Üsküdar’da okula haciz geldi! Öğrenciler gözyaşlarını tutamadı…

 

Rapor, Cumhuriyet Halk Partisi Üsküdar İlçe Başkanı Dr. Olcay Kurt, ilçe yöneticileri ve komisyon üyeleri tarafından Üsküdar Belediyesi Başkanı Hilmi Türkmen’e sunuldu.

 

 

 

Benzer Haberler