‘Cesareti olmayan izlemesin’ dedi, canlı yayın açıp eniştesini bıçakladı

Yayın tarihi: 8 Haziran 2024 Cumartesi 11:45 am - Güncelleme: 8 Haziran 2024 Cumartesi 11:45 am

Kocaeli’de Özgür U., sosyal medya hesabından canlı yayın açtı. “Cesareti olmayan izlemesin” diyen Özgür U., bir süre ekrandan kaybolduktan sonra eniştesini bıçakladı. Polis tarafından yakalanan zanlı tutuklandı.

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde edinilen bilgiye göre, Özgür U., sosyal medya hesabından canlı yayın açtı. Yayın sırasında evinin bahçesinde önüne koyduğu satır ile 2 bıçağı gösteren ve “Cesareti olmayan izlemesin” diyen Özgür U., yaklaşık 30 dakika boyunca “Namus Belası” şarkısı ile yayın yapmayı sürdürdü.

KANLAR İÇİNDE YAYINI KAPATTI

Bahçeye giren annesi bıçakları görünce almaya çalışsa da başarılı olamadı. Küfürler ederek, “İkisi buraya gelecek” diyen Özgür U., eniştesi Ertuğrul D.’yi görünce yanına koşarak, görüntüden kayboldu. Bir süre sonra tekrar görünen Özgür U., yüzü ve vücudu kanlar içinde küfür ederek yayını kapattı.

ENİŞTESİNİ BIÇAKLAMIŞ

Eniştesini defalarca bıçaklayarak ağır şekilde yaraladığı öğrenilen Özgür U., polis ekipleri tarafından yakalandı, eniştesi E.D. ise hastaneye kaldırıldı. Emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Bülent Ersoy canlı yayında Arto’yu azarladı: Yalancısınız yalancı!

Kaynak: İHA