Cenaze sonrası ateş püskürdü! ‘Ruh hastası…’

5 Ekim 2019 Cumartesi

Cenaze sonrası ateş püskürdü! ‘Ruh hastası…’

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde beraber rol aldığı yakın arkadaşı Tarık Ünlüoğlu’nun ölümünün ardından gelen yoruma Oktay Kaynarca ateş püskürdü.

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, hayatını kaybeden yakın dostu Tarık Ünlüoğlu’nun cenazesi sonrası çekildiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

Kaynarca “Ben sigara dumanının altında yana yana en sonunda” notuyla yaptığı paylaşımının altına gelen bir yorumu görünce çileden çıktı.

Takipçisinin acısını çabuk unuttuğunu ima eden yorumuna sinirlenen Kaynarca şunları yazdı: “Sen ve senin gibi hadsiz terbiyesiz boş beleş ve ruh hastası bir kaç kişiye cevaben.”

”Oku dangalak oku ki her haltı kendi bildiğiniz gibi yapmayanları linç etme, saldırma, başkalaştırma kültürünü biz yemedik yemeyiz öğren hatta kafana sok.”

”Orada keyif yapıyorum gibi bilmem nerenle anlayıp, sözüm ona o ufacık zekanla laf soktuğun yer cenazemizin ardından taziye yaptığımız, sakinleşmeye çalıştığımız yer dangalak..”

”Şimdi sana tavsiyem insanlara o iğrenç enerjinle oturup laf yetiştireceğin yerde git bir iş bul.”

Erken teşhis konulmuştu: Enfeksiyon ve bronşlardaki lekeler nedeniyle geçtiğimiz sene tedavi gören Tarık Ünlüoğlu’nun eşi Gülenay Kalkan, eşinin sağlık durumu hakkında şunları söylemişti:
– “Çok erken teşhis konulmuştu. Bu tür olaylarda motivasyon ve neşe çok önemli. Tarık’ta da hepsi var. Onun neşesi asla eksilmez ve çok mutlu. Allah her hastaya şifa versin. Tarık, atlattı çok şükür”.

Keyfim yerinde:

Usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu, geçtiğimiz yılbaşında da her şeyin yolunda olduğunu söylemişti. Ünlüoğlu, “Ocak ayından sonra son tetkikler yapılacak. Ama gayet sağlıklıyım ve keyfim yerinde. Bir sorun yok” diyerek güzel haberi vermişti.

Neden öldü?:

61 yaşında bir süredir akciğer hastalığı nedeniyle hastanede tedavi gören Tarık Ünlüoğlu, yaşam mücadelesinde yenik düştü.

Usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu için ilk tören İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda gerçekleşti, son yolculuğuna uğurlandı.

Usta sanatçının eşi gazetelere ilan vererek eşine bir veda mesajı gönderdi. Gülenay Kalkan, vedasında şu sözlere yer verdi:

Acı kaybım
Tarık’ım, can yoldaşım,
Bir masal yaşadım seninle…
Tadı kaldı dilimde…
Güle güle sevgilim
GÜLENAY’IN

Benzer Haberler