Cemal Enginyurt, seyyar tezgah üzerinden Erdoğan’a seslendi

14 Mart 2022 Pazartesi

Seyyar tezgah üstünden AKP’ye seslenen Demokrat Parti Milletvekili Cemal Enginyurt, “Zamları geri çekin. Siz zam yaptıkça bu millet çözüm bulacak.

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, akaryakıta yapılan peş peşe zamları kar yağışı altında 3 tekerlekli bisikletli tezgaha binerek protesto etti. İktidara seslenen Enginyurt, “Zamları geri çekin. Siz zam yaptıkça bu millet çözüm bulacak. Yönetemiyorsunuz, gideceksiniz” dedi.

Enginyurt’tan Erdoğan’a trileçe tepkisi: Millet aç!

Seyyar tezgah üstünden iktidara seslenen Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, “Zamları geri çekin. Siz zam yaptıkça bu millet çözüm bulacak. Artık bundan sonra araç bu. Eğer daha fazla ileri giderse at arabasına bineceğiz” dedi.

“MİLLETİ BU TÜR ARAÇLARA BİNMEYE DAVET EDİYORUM”

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da seslenen Cemal Enginyurt, “Zamlar artık canımızı yaktı. Yeni çareler üretiyoruz. Milletin gidecek hali kalmadı. Çözüm belli. Yeni aracımız Türkiye’ye hayırlı olsun. Milleti bu tür araçlara binmeye davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

O görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Enginyurt, “Siz zam yapmaya devam edin. Biz çare bulmaya devam edeceğiz. Yönetemiyorsunuz, gideceksiniz” ifadelerine yer verdi.

Enginyurt’tan Erdoğan’a IBAN tepkisi: Biri bir şey verecekse beşli şerefsiz çete versin

Cemal Enginyurt

Cemal Enginyurt

Benzer Haberler