Cem Yılmaz ve Ekrem İmamoğlu büyük oyunu bozdu

4 Ocak 2021 Pazartesi

Cem Yılmaz ve Ekrem İmamoğlu büyük oyunu bozdu

‘Varlık Fonu’na devredilen para SMA hastası çocuklar için kullanılsın’ kampanyasına destek olan Cem Yılmaz gelen eleştirilere “Tamam siz haklısınız. Ben belediyeden 2.754 lira aldım o yüzden tweet attım.” diyerek yanıt verdi. İmamoğlu’ndan ise Yılmaz’a esprili bir yanıt geldi.

Milli Piyango özel yılbaşı çekilişinde 100 milyon liralık ödül çeyrek biletlere çıktı. Ödülü kazanan biletlerden sadece biri satılırken 3 çeyrek bilet satılmadığı için 75 milyon TL Varlık Fonu’na devredildi.

Sosyal medyada başlatılan “75 milyon TL SMA hastası çocuklar için kullanılsın” kampanyasına Cem Yılmaz’dan da destek geldi. Yılmaz, “Şimdi bu fikre bişey desek vay siyaset yapıyorsun deniliyor. 2/3 aydır bu konuda yüzlerce caresiz insan ile görüştüm, bazılarına elimden geldiğince yardım ettim. Olmuyor yetmiyor. Milli piyango için bundan güzel bi öneri olamaz gelin yapın bu iyiliği” dedi.

“TAMAM YİNE SİZ HAKLISINIZ”

Yılmaz’ın söz konusu tweeti AKP’li trollerin saldırısına uğrarken Yılmaz’dan bir paylaşım daha geldi. Yılmaz şu ifadeleri kullandı:

“Tamam yine siz haklısınız. Bildiğiniz gibi yapın sevgili kardeşim. Ben belediyeden 2.754 lira aldım o yüzden tweet attım. Gecen hafta da 3 aile şahsen yardım istemişti, yaptım. Meğer büyük bir oyun varmış yalan söylüyorlarmış. Uyardığınız için teşekkürler. Sağolun. Bir daha yapmam. Bir diğer ciddiyetsiz konu da; benim Kaz Dağlarında villam var. Adresi belliyse yazarsanız memnun olurum nerede villam gidip yerleşeyim bari. Boş durmasın. Athena Gökhan a yakın mı ? Büyük resmin tam neresinde?”

EKREM İMAMOĞLU BÜYÜK OYUNU BOZDU

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan ise Yılmaz’a esprili bir yanıt geldi. İmamoğlu, Yılmaz’a “Cem Yılmaz belediyemizden 2.754 lira da almamıştır, çünkü bizde asgari ücret 3.100 liradır. Büyük oyunu bozduk sanırım” diyerek yanıt verdi.

‘Varlık Fonu’na devredilen 75 milyon TL SMA hastası çocuklar için kullanılsın’

Benzer Haberler