Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Teknoloji

Cem Yılmaz dizi tarihini açıkladı

Herkesin severek izlediği Cem Yılmaz ’ın, Erşan Kuneri dizisi ile ilgil bazı sürpriz detaylar ortaya çıkmaya başladı bile. Hadi gelin Cem Yılmaz bu defa nasıl bir sürpriz yaptı birlikte bakalım.

Geçen Temmuz ayında Instagram hesabı üzerinden duyuru yapan Cem Yılmaz ’ın, Erşan Kuneri dizisi süre bakımından büyük bir belirsizliğe sahipti. Birçok kişi bırakın yayınlanacağı tarihi çekimlerin bile ne zaman yapılacağını tam olarak bilmiyordu. Şimdi yeni yeni bazı kesin detaylar ortaya çıktı. Buradaki en önemli konu süre oldu. Görünen o ki ay içerisinde filmin çalışmalarına başlanacak.

Erşan Kuneri

Cem Yılmaz tarafından yapılan açıklamada, “Bir projem var. Erşan Kuneri’nin hayatından bir kesit. Önümüzdeki 6 aylık süreçte çalışmalara başlayacağız. Dijital bir platforma yapacağım bunu.” ifadelerine yer verildi. En azından bu sayede tam olarak ne zaman yayına başlayacağı kesinleşmiş oldu.

Haber Global’de Candaş Tolga Işık’ın Az Önce Konuştum yayınında yer alan Cem Yılmaz, “1975’den 1978’e kadar olan hayatından bir kesiti çekeceğiz. Erotik film yapımcısı olan Erşan Kuneri’nin farklı film türlerini denemesi konu alınacak.” denilerek senaryonun tam olduğu mesajı verildi. Bazen senaryo gecikmelerinden kaynaklı olarak filmler ve diziler geç çıkabiliyor.

Tolga Işık, “En iyi Cem Yılmaz filmi hangisi?” sorusunu sordu ve Cem Yılmaz, “Sevmediğim filmim yok. Geçen hafta pandemiden dolayı ‘Pek Yakında’ filmine denk geldim. Çok mutlulukla izledim. Çok güzel bir film. Daha fazlası benim elimden gelmiyor. 25 senedir kapalı gişe oynuyorum.” diyerek ne kadar iddialı olduğunu gösterdi. Erşan Kuneri dizisi 2022 yılında yayına başlayacak. Sizce bu dizi tutar mı?

Android TV için Android 11 güncelleme müjdesi!

loading...