Cem Davran ‘Ne dedin sen?’ kavgasının perde arkasını anlattı

2 Aralık 2021 Perşembe

Cem Davran, katıldığı programda 22 yıl önce gündeme oturan Sevda Demirel ve Hande Ataizi’nin yaşadığı “Ne dedin sen?” kavgasının perde arkasını anlattı.

Sevda Demirel ve Hande Ataizi arasında seneler önce yaşanmış ama hala unutulmayan ‘Ne dedin sen?” kavgası, kimi zaman eleştirilse de kimi zaman da vatandaşlar tarafından mizah konusu yapılıyor. Kavga sırasında stüdyoda bulunan bir diğer isim ise Cem Davran’dı. Cem Davran katıldığı bir programda Türkiye’nin bir dönemine damga vurmuş olan kavganın perde arkasını anlattı.

“CANLI YAYIN DEĞİLDİ”

2001 yılında yayınlanmaya başlayan İki Kere Kiki programında yaşanan tartışmayla ilgili konuşan Davran, şunları söyledi:

“Hande Ataizi ile yaptığımız İki Kere Kiki programını ben yazdım. Bunun adı yanlış yazıldı o yüzden öyle kaldı. Aslında İki Kere İki idi. O zamanlar ben şov yapıyordum. Şov karakterlerinin kıyafeti vardı. Sevda Demirel’in olduğu program canlı değildi. Ama o zamanlar magazin kameraları program kayıtlarına girebiliyordu. Yapımcı görüntüler daha sonradan verilecek dendi ve kanal yayınlandı bunu. Herkesin gözü önünde olduğu için verildi. Talihsiz bir olaydı bu da. Sevda Demirel kalktı gitti. Başka konuk aldık. Hande Ataizi toparlandı sonra programa geri döndü. O zamanlar herkes şoka girmişti. Programdan çıktıktan sonra ‘Ben ne yapıyorum, ben tiyatrocuyum’ demiştim. O da aslında teatral bir işti. Bir şov programıydı. Sonrasında çok da güzel bölümler çektik.”

Hande Ataizi’de daha önce katıldığı bir programda konunun açılması üzerine şunları söylemişti:

“Program banttan çekiliyordu, canlı yayın değildi. Maalesef böyle bir şey oldu. Baktığınız zaman kimin hadsizliği oluyor. Ben orada editörlerin sorduğu soruları sordum onun cevabı bana tokat şeklinde oldu. Ben zaten şok oldum yüzüme yediğim tokatla, gerçekten elim ayağı titredi. O kişi çıkarıldı zaten oradan yollandı. Hadi şov devam ediyor dediler. Bana o olayı yayınlamayacaklarını söylediler. Ben de stüdyoya geçtim programı sunmaya devam ettim. Yıllarca bunun ceremesini çektim. Bu olayın yıl dönümü falan kutluyorlar. Bana bu kadar uzatılacak gibi bir şey gelmiyor. gerçekten şaşırıyorum.”

Hande Ataizi’den yıllar sonra gelen ‘tokat’ itirafı

Benzer Haberler