Çaycı Hüseyin’den ‘’Adamı hasta etmeyin, ben ölmedim’’ açıklaması

12 Ekim 2021 Salı

Çaycı Hüseyin’den ‘’Adamı hasta etmeyin, ben ölmedim’’ açıklaması

“Çaycı Hüseyin” olarak bilinen Alpaslan Özmol, hakkında sıkça çıkan ‘öldü’ paylaşımları için ‘’Adamı hasta etmeyin kardeşim, ben ölmedim.’’ dedi. Özmol, bu kez bir teklifte bulundu.

Çocuklar Duymasın dizisinin ‘Çaycı Hüseyin’i Alpaslan Özmol’un öldüğüne yönelik iddialar sıklıkla sosyal medyada yer alıyor. Yine öldüğüne dair haberler çıkan oyuncu, dizideki repliğiyle ‘’Adamı hasta etmeyin, kardeşim ölmedim ben’’ şeklinde açıklama yaptı. Bu haberleri kendisinin yaptırmadığını söyleyen oyuncu ‘’Yeni ‘öldü’ haberleriyle gündeme geldik. Ben anlamadım, bir çözüm bulmamız lazım. Yaşıyor muyuz, ölüyor muyuz bir karar verin. Adamı hasta etmeyin. Sorun bende mi onlar da mı anlamadım?  İlla öleceksek ‘Teşkilat’ dizisinde ölmek isterim. Teklif bekliyorum, öleceksek orada ölelim” dedi.

ÖZMOL: ‘‘SEN ÖLDÜN’’ DİYE YANIMA GELİYORLAR

Sosyal medyada konuyla ilgili mizah üretildiğinden bahseden oyuncu, ‘’Mizah kültürümüz tavan yapmış durumda. Bazıları beni görünce ‘Sen ölmedin mi?’, ‘Sen öldün’ diye yanıma geliyorlar. Sosyal medya mizah üretiyor. Bundan sıkılmadım, gündeme bile geliyorum. Benim yaptırdığımı sanıyorlar, ben yaptırmıyorum. Aslında beni yaşatmaya çalışıyorlar. Herkes beni ‘Çaycı Hüseyin’ olarak biliyor. Asıl adım Alpaslan Özmol, tutulmasının nedeni de doğal bir karakter, yaşayan bir karakter. Çaycı Hüseyin olarak anılmak güzel. Öldüreceksiniz de yavaş yavaş öldürün, bir can gitti, 8 can kaldı. Adamı hasta etmeyin, beni televizyonda görmek istiyorlar, o nedenle yaptıklarını sanıyorum. Bu paylaşımları yapanlar ‘Bu adama sosyal medyada reyting veriyoruz’ diyorlar.  Arkadaşlar, ben gerçekten her yeri geziyorum. Çaycı Hüseyin olarak tanınıyorum. Tanınmaktan da mutluyum. Siz bana karakter bulmak istiyorsanız, ‘öldü’ karakterini bulmayın, bu adam yaşıyor kardeşim, adamı hasta etmeyin” diye konuştu.

Çocuklar Duymasın için radikal karar

Benzer Haberler