Canlı yayında bira içti iddiası! Yandaş medyada skandal görüntüler

3 Mayıs 2020 Pazar

Yandaş Kanal 24’te yayınlanan bir programda ilginç anlar yaşandı. Akşam gazetesi yazarı Tacaettin Kutay’ın canlı yayında içtiği içecek gündem oldu. Kutay’ın canlı yayında arjantin bardağında içtiği içeceğin bira olduğu iddia edildi. Programın sunucusu Ersoy Dede ise Kutay’ın elma suyu içtiğini söyledi.

Kanal 24’te Ersoy Dede’nin sunduğu programda ilginç anlar yaşandı. Korona günlernde 1 Mayıs tartışılırken Taceddin Kutay’ın bira içmek için kullanılan arjantin bardağında içtiği ne sorusu sosyal medyanın gündemine oturdu. Dede, konuşurken Kutay canlı yayında sarı renkteki içkiyi yudumladı. Bu görüntüler Taceddin Kutay’ın bira içtiği iddiasına neden oldu.

Daha sonra Ersoy Dede tarafından yapılan açıklamada Kutay’ın elma suyu içtiği açıklandı.

UZMANLARDAN FARKLI YORUMLAR

Bira yapım uzmanlarının bir kısmı baraktaki köpüğün biranın daha yavaş ısınmasını sağladığını belirterek, köpüksüz biranın daha çabuk ısındığını söylüyor.  Tacettin Kutay’ın elindeki bardaktakinin bira olabileceğini ve bardaktaki içkinin bir süre beklediği için ısınmış olabileceğini vurguluyor.

Bir kısım uzmanlar ise biranın bardakta mutlaka köpük bıraktığını ve köpüğün bardakta mutlaka kaldığından Kutay’ın canlı yayında bira içmediğini savunuyor.

Benzer Haberler