Canan Kaftancıoğlu’nun anne ve babası Covid’e yakalandı

30 Kasım 2021 Salı

Canan Kaftancıoğlu’nun anne ve babası Covid’e yakalandı

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun anne ve babası Covid-19’a yakalandı. Kaftancıoğlu ailesi için Ordu’ya giderken, çiftin Ankara’ya sevkine karar verildi.

CHP İstanbul İl Başkanlığı Basın Müşaviri Can Poyraz, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, Canan Kaftancıoğlu’nun anne ve babasının Covid-19’a yakalandığını duyurdu.

Ordu’da yaşayan İhsan ve Ayten Şahin çiftinin tedavisinin Ordu Özel Umut Hastanesi’nde yapılmaya başlandığını belirten Poyraz, “Doktorların almış olduğu kararla birlikte, 79 yaşındaki İhsan Şahin ve 69 yaşındaki Ayten Şahin’in tedavilerinin devamı Ankara’da Şehir Hastanesi’nde yapılacak” bilgisini verdi.

KAFTANCIOĞLU’NDAN FAHRETTİN KOCA’YA TEŞEKKÜR

Anne ve babasının yanına giden Canan Kaftancıoğlu ise sosyal medya hesabından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya teşekkür etti. Kaftancıoğlu, “Anne ve babamın Covid-19 hastalığı sırasında ilgi ve desteğini esirgemeyen Sağlık Bakanı Sn. Fahrettin Koca’ya çok teşekkür ederim. Sağlık Bakanlığı yetkilileri, Ankara Şehir ve Ordu Umut Hastanesi’nin tüm sağlık emekçilerine Dr. İhsan Bey ve Dr. Serkan Bey şahsında sonsuz teşekkürler” paylaşımı yaptı.

Vaka sayısı en çok artan iller açıklandı

Benzer Haberler