Can Yaman hakkında darp suçlamasında bulunan kadın hayranı konuştu

Yayın tarihi: 4 Mart 2020 Çarşamba 7:39 pm - Güncelleme: 4 Mart 2020 Çarşamba 7:43 pm

Bir hayranına “Arka odaya geçelim mi?” teklifiyle ve “Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım” ifadesiyle gündeme gelen oyuncu Can Yaman’ın kendisini mekândan kovdurtmak isteyip ve darp ettiğini iddia eden Çiğdem Gökaşan açıklamalarda bulundu.

Kanal D’de yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta?’ programına telefonla bağlanan Gökaşan, “Olay mahkemede. kamuoyunda farklı yorumlanıyor, mağdur kişi benim” diye konuştu.

Gökaşan, olayı şöyle anlattı:

“Kasım ayıydı bir arkadaşımın doğum günüydü. Can Yaman’ı gördüm, gidip resim çektirmek istedim. Sonra omzuna elini attım diye omzunu silkeledi. Kırılıp yerime geçtim.

‘MAĞDUR KİŞİ BENİM’

Video çekiyordum, onu çektiğimi düşünerek, görevliler aracılığıyla mekandan dışarı çıkmamızı istedi. Kırıldım, yanına gidip ‘Sizi biz ünlü yaptık’ dedim. O sırada elimi sıktı, parmaklarımı kıvırdı. Polis çağırdım, hep birlikte karakola gittik. Olay mahkemede. Kamuoyunda farklı yorumlanıyor, mağdur kişi benim.

‘OMZUNU TUTTUĞUM İÇİN SİNİRLENDİ’

Fazla temas söz konusu değildi, ben sadece omzunu tuttum o da omzunu tuttuğum için silkelendi. Elimi omzundan indirdi. Utandım. Güvenlik geldi bizi dışarı çıkarmak istedi. Doğum günümüz mahvoldu. Sizi dışarı alalım hanımlar dediler. Can Yaman elini kaldırdı zaten. İddia değil bu gerçek. Şahitlerim var.”