Çağlar Ertuğrul’un göndermesinin ardından, Tamer Karadağlı’dan ilk açıklama

6 Aralık 2021 Pazartesi

Altın Kelebek Ödülleri töreninde, Tamer Karadağlı’nın Nihal Yalçın ile yaşadığı olaya  Çağlar Ertuğrul’un gönderme yapması sonrası Karadağlı’dan ilk açıklama geldi.

Tamer Karadağlı’nın ödül takdimi sırasında Nihal Yalçın ile yaşadığı olay epey gündem olmuş, Yalçın’a yaptığı hareket nedeni ile Karadağlı epey eleştirilmişti. Yaşanan olay sonrasında yine Altın Kelebek Ödül töreninde  En İyi Erkek Oyuncu seçilen Çağlar Ertuğrul, ödülünü aldığı sırada Tamer Karadağlı’yı gönderme yaparak arkasına bakmış ve yaşanan olayı hatırlatmıştı.  Tüm bu yaşananların ardından Tamer Karadağlı’dan ilk açıklama geldi.

Konuşma esnasında bir anda dönerek arkasını kontrol eden Ertuğrul, “Birisi mimik yapıyor sandım arkamda” ifadelerini kullanmasının ardından  Törenin sunucusu Cem Davran da “Bu o törenlerden değil, bak ne güzel kenarda duruyor” yorumunda bulundu.

ÇAĞLAR ERTUĞRUL’DAN AÇIKLAMA

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Ertuğrul,
“Bu arada benim trollüklerimi bilen bilir, Tamer Abi’yi de çok severim ve sayarım. Onun işleriyle büyüdük ama iki espri yapamayacaksak yaşamayalım! Komik bulmazsınız o ayrı ama bir laf için kimilerinin çirkin ithamları çok alakasız.” ifadelerini kullandı.

TAMER KARADAĞLI’DAN İLK YANIT

Tüm bu yaşananların ardından ne diyeceği merak konusu olan Tamer Karadağlı’dan ilk açıklama geldi. Karadağlı konuya ilişkin şunları söyledi:

“Espri yapmış çocukcağız. Ben çok büyütmüyorum. Bir alınganlık sözkonusu değil. Bizler onların meslek büyükleriyiz. Onlardan daha tecrübeli ağabeyleriyiz. En ufak bir davranışlarında onlara tepki gösteremeyiz. Genç kardeşlerimize karşı daha fazla toleranslı olmamız gerekiyor. Bir sorun görmüyorum.”

Çıkar göster deyince telefonu ağzına soktular