Burak Yılmaz’ın yeni adresi belli oldu!

18 Haziran 2023 Pazar

Aktif futbol kariyerini sonlandırdığını açıklayan Burak Yılmaz’ın yeni adresi belli oldu. Son olarak Hollanda Ligi ekiplerinden Fortuna Sittard’da oynayan eski milli futbolcu Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in yardımcısı olacağı öğrenildi.

Futbol kariyerini bitirdiğini açıklayan Burak Yılmaz’ın eski kulübü Beşiktaş’a geri döneceği kaydedildi. Yılmaz’ın teknik direktör Şenol Güneş’in yardımcılığı görevini üstleneceği öğrenildi.

37 yaşındaki golcü oyuncu, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile görüşüp onay aldı. Burak Yılmaz, cumartesi günü Şenol Güneş ile bir araya gelip yeni sezonla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

“BENİMLE İLGİLİ DÜŞÜNCESİ VARDIR”

Burak Yılmaz, futbolu bıraktığını açıkladığı basın toplantısında Şenol Güneş hakkında konuşmuştu. Yılmaz, basın toplantısında, şu ifadeleri kullanmıştı:

“Buraya Şenol hocamın yanından geldim. Hocamın da benimle alakalı düşüncesi vardır ama şu anda bana bunu bildirmedi. Mutlaka benimle alakası düşüncesi vardır. Tabii olmasa da hocayla ilişkimizde en ufak bozulma olmaz. Hocamın aklında benimle alakalı bir şey olduğunu biliyorum”