Bülent Ersoy’dan ölüm açıklaması! Yakında giderim

27 Eylül 2021 Pazartesi

Bülent Ersoy’dan ölüm açıklaması! Yakında giderim

Zeki Müren’i ölüm yıl dönümünde anan Bülent Ersoy, “Bence Türkiye’ye böyle bir ses bir daha gelmez. Bu dünyada bir ben kaldım. Ben de yakında giderim” dedi.

69 yaşındaki Bülent Ersoy, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Bir estetik merkezinden çıkan Ersoy’un makyajsız oluşu gözlerden kaçmadı.

Bülent Ersoy, “Bir işlem mi yaptırdınız?” sorusuna, “Böyle yerlere geldiğinizde illa estetik mi yaptırmak lazım? Bir arkadaşımı ziyaret ettim ama gerektiği zaman ve ihtiyaç halinde yaptırıyorum” yanıtını verdi.

Merhum sanatçı Zeki Müren’i ölüm yıl dönümünde anmayı da ihmal etmeyen sanatçı, “Bence Türkiye’ye böyle bir ses bir daha gelmez. Kendisini rahmet ve özlemle anıyorum. Bu dünyada bir ben kaldım. Ben de yakında giderim” diye konuştu.

Öte yandan Ersoy, geçtiğimiz hafta sunuculuğunu yaptığı ‘Benzemez Kimse Bize’ adlı programdaki görüntüsünün ardından estetik yaptırdığı yönündeki iddialara yanıt vermişti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Bülent Ersoy, “Yüzüme yıllardır bant hilesi uygulatırım. Bu yayında da aynısını kullandım” demişti.

Benzer Haberler