Buket Aydın 14 Şubat paylaşımıyla kimi hedef aldı?

15 Şubat 2022 Salı

Buket Aydın, Sevgililer Günü’nde sosyal medya hesabından tuhaf bir video paylaştı. Aydın’ın paylaşımındaki, “Kuşu sevin, köpeği sevin! Karaktersiz habeş maymunlarını tepenize çıkaracağınıza bunları sevin” sözleri kafaları karıştırdı.

“Herkesin 14 Şubat Sevgililer Gününü kutluyorum. Gerekirse kuşu sevin, köpeği sevin, kediyi sevin… Karaktersiz habeş maymunlarını tepenize çıkaracağınıza bunları sevin daha iyi. Sevgi çok güzel bir şey…” diyen Buket Aydın’ın bu sözleri kime söylediği merak konusu oldu.

EMİR SARIGÜL İLE GÜNDEME GELMİŞTİ

Geçtiğimiz yıllarda Kanal D’deki görevinden istifa eden ve ardından da tek celsede eşinden boşanan Buket Aydın’ın adı Eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül’le birlikte magazin sayfalarında yer almıştı. Bir ayrılıp bir barışan ikilinin evleneceği iddiaları da magazin dünyasında sık konuşulan konular arasında yer aldı. Emir Sarıgül ile aşk defterini kapattığını defalarca dile getiren ve magazin olaylarıyla gündeme gelmek istemediğini belirten ünlü spiker, sonraki günlerde Gayrettepe’de bulunan bir restoranda Emir Sarıgül ile baş başa yemek yerken görüntülenince yine gündem olmuştu.

Buket Aydın’ın sansürlediği dekoltesini arkadaşı sansürsüz paylaştı

Benzer Haberler