Bu nasıl vicdan! 7 yaşındaki çocuğu dövüp tehdit etti

Yayın tarihi: 20 Haziran 2024 Perşembe 10:49 pm - Güncelleme: 20 Haziran 2024 Perşembe 10:49 pm

İstanbul’da 7 yaşındaki bir çocuk, parkta kavga ettiği çocuğun babası tarafından darp edildi. Çocuğu darp eden saldırgan “Seni gebertirim” diyerek tehditler savurdu.

İstanbul Fatih Koca Mustafa Paşa Mahallesi’nde  7 yaşındaki Bayram L., parkta oynadığı sırada başka bir çocukla kavga etti. Çocuk durumu babasına anlattı. Öfkelenen baba parka giderek Bayram L.’yi tartakladı. Olay sonrası Bayram L., oturdukları sokakta bulunan bakkala ekmek almaya gitti. O sırada kavga ettiği çocuğun babası da bakkala geldi.

Üvey oğlunun tartıştığı çocuğu bıçaklayarak öldürdü!

“SENİ ÖLDÜRÜRÜM”

Öfkeli baba burada çocuğa hem tokat attı, hem de ‘Seni öldürürüm, seni bıçaklarım’ şeklinde tehditler savurdu. Yaşanan olayda araya iş yeri sahibi girerek çocuğun darp edilmesini önledi. İş yeri içerisinde yaşanan o anlar ise güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

“OĞLUMU DÖVDÜ”

Darp edilen çocuğun annesi Nurhan L., yaşanan olaylardan dolayı oğlunun çok korktuğunu belirterek, “Üç gün önce benim oğlum parka gitti. Bir tane kızla kavga etmiş. Sonra babası gelip oğlumu dövdü. Ben bir şey demedim. Sonra benim oğlum dün akşam markete ekmek almaya gitti. O adam da markete geliyor ve sonra benim oğlumu dövüyor. 6-7 kere vuruyor, hem de tehdit ediyor. Oğlum çok korktu. Benim oğlumun babası yok, yetim. Ben ona hem anne hem babayım” dedi.

BAKKAL ARAYA GİRDİ

Olaydan oldukça etkilenen ve arkadaşlarıyla sokağa çıkıp oynamaktan korkan küçük çocuk Bayram L. ise, kendisine 6 kere tokat attığını ve bakkalın kendisini kurtardığını söyledi.

Kaynak: TELE1