Bu atama AKP’de sorun yaratabilir! Yeni yöneticinin eski paylaşımı ortaya çıktı

10 Mayıs 2021 Pazartesi

Bu atama AKP’de sorun yaratabilir! Yeni yöneticinin eski paylaşımı ortaya çıktı

AKP Balıkesir Gençlik Kolları İl Başkanlığına atanan Mert Nazmi Vizili’nin Twitter hesabından “25 şehidimiz var gelip su işleri bakanı açıklama yapıyor. Nasıl bir ülkede yaşayıp nasıl bir hükümet tarafından yönetildiğimiz ortada” paylaşımı yaptığı ortaya çıktı.

Odatv’nin aktardığına göre; Vizili, bugün yapılan görev değişimi sonrasında görevi, Muhammed Zahid Bayram’dan devralmıştı. AKP Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan, yeni görevlendirmeyi, sosyal medya hesabından “Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanlığı Mert Nazmi Vizili’ye emanet. Kardeşimize yeni görevinde başarılar diliyorum. Görevi devreden Gençlik Kolları MKYK Üyemiz Muhammed Zahid Bayram kardeşimize gayretlerinden ötürü teşekkür ederim. Balıkesirimize hayırlı olsun” ifadeleriyle duyurdu.

Nagehan Alçı’dan “AKP” yazısı: Fitne-fesat dolu…

Fakat Vizili’nin, AKP’yi eleştiren tweetlerinin ortaya çıkması ortalığı karıştırdı.

Vizili o tweetlerinin bazılarında “25 şehidimiz var gelip su işleri bakanı açıklama yapıyor. Nasıl bir ülkede yaşayıp nasıl bir hükümet tarafından yönetildiğimiz ortada” ifadelerini kullanıyor. Vizili’nin söz konusu paylaşımlarının ortaya çıkmasının ardından Twitter hesabını kapatması dikkat çekti.

İşte o paylaşımlar;

 

Benzer Haberler