Borsadaki 10 milyonluk kayıp bir ailenin sonu oldu!

Yayın tarihi: 29 Aralık 2023 Cuma 11:06 am - Güncelleme: 29 Aralık 2023 Cuma 11:06 am

Ankara’da, 1 hafta önce yaşamına son veren Yusuf Demir’in eşi Derya Demir, kayınpederi Satılmış Demir tarafından tabancayla vurularak öldürüldü.  Yusuf Demir’in borsada 10 milyon TL kaybettikten sonra yaşamına son verdiği iddia edilmişti.

Ankara’da 3 çocuk annesi Derya Demir ile kayınpederi Satılmış Demir arasında evde tartışma çıktı. Satılmış Demir, tartışma sırasında Derya Demir’e tabancayla ateş etti. İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlilerinin incelemesinde Derya Demir’in, başına ve sırtına isabet eden 2 kurşunla hayatını kaybettiği belirlendi. Derya Demir’in cansız bedeni, otopsi işlemleri için Ankara Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Polis tarafından gözaltına alınan Satılmış Demir’in, ‘Taksirle yaralama’ ve ‘Görevi yaptırmamak için direnme’ gibi suçlardan 14 kaydının olduğu öğrenildi.

Borsada 10 milyon TL kaybeden emlakçı yaşamına son verdi

EŞİ 1 HAFTA ÖNCE YAŞAMINA SON VERMİŞTİ

Derya Demir’in eşi emlakçı Yusuf Demir, 1 hafta önce ofisinde etrafa tüfekle ateş ettikten sonra kapıyı kilitleyip, yaşamına son vermişti. Satılmış Demir’in, oğlunun ölümüyle ilgili çıkan tartışma sonucu gelinini öldürdüğü belirtildi.

BORSADA 10 MİLYON TL KAYIP İDDİASI

Yusuf Demir’in borsada 10 milyon TL kaybettikten sonra yaşamına son verdiği iddia edilmişti.

Kaynak: TELE1