Bodrum’un merkezinde eşkıyalar bisiklete biniyor diye insan vurdu

20 Mart 2022 Pazar

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bisiklet süren vatandaşla tartışmaya giren şehir eşkıyaları Ömer Can Kocadon’u bacağından vurdu. Yaralanan Kocadon hastaneye kaldırılırken, şüpheli iki kişi polis ekiplerince yakalandı. Olay anı ise bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Dün Bodrum Neyzen Tevfik Caddesi’ndeki kaldırımda bisiklet süren Ömer Can Kocadon (23), ‘bisikletle buradan geçemezsin, denize yakın yoldan geçeceksin’ diyen ve kimliği öğrenilemeyen 2 kişi ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Ömer Can Kocadon, polise ihbarda bulunmak için telefonunu çıkardı. Şüphelilerden biri Kocadon’u silah vurmakla tehdit etti. Kocadon, polise ihbarda bulunduğu sırada telefonunu almak isteyen şüphelilerden birine yumruk attı. Diğer saldırgan ise belinden tabancasını çıkarıp Kocadon’u bacağından vurdu.

İhbar üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerince ilk müdahalesi olay yerinde yapılan Ömer Can Kocadon, Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Durumu iyi olduğu belirtilen Kocadon’un Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ve Bodrum Belediye eski Başkanı Mehmet Kocadon’un akrabası olduğu öğrenildi. Polis ekipleri tarafından başlatılan araştırma sonucu kaçan 2 şüpheli kısa süre içinde yakalandı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürdürülürken, Ömer Can Kocadon’un silah vurulma anı ise bir vatandaş tarafından cep telefonu ile görüntülendi.

Bodrum’da denize hafriyat döken Özbek İnşaat’ın izni iptal edildi

Alibeyköy Barajı doldu ayıp su yüzüne çıktı!

Benzer Haberler