Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Haber

Bir Soylu bir de MHP! Ağzını açan hedefte

Türk Tabipleri Birliği (TTB) açıklanan koronavirüs verilerinin gerçeği yansıtmadığını söylemesi üzerine MHP lideri Devlet Bahçeli tarafından “TTB kapatılsın yöneticileri yargılansın” sözleriyle hedef alınmıştı. MHP yöneticileri TTB’nin ardından Altın Koza Film Festivali’nde aldığı Yaşam Boyu Onur Ödülü’nü TTB’ye adayan usta oyuncu Rutkay Aziz‘i hedef aldı.

Usta oyuncu Rutkay Aziz, Altın Koza Film Festivali’nde aldığı Yaşam Boyu Onur Ödülü’nü, MHP lideri Devlet Bahçeli ve hükümet medyası tarafından hedef gösterilen Türk Tabipleri Birliği’ne (TTB) ve tüm sağlık emekçilerine adadı.

Anadolu Ajansı’ndan skandal: Ödülünü TTB’ye adayan Rutkay Aziz’i sansürledi

Burada bir konuşma yapan Rutkay Aziz, şunları söyledi: “Onur ödülü… Ben bu ödülü, son derecede onurlu ve ilkeli bir biçimde emek veren Türk Tabipleri Birliği’ne hediye edeceğim. Bu hafta içinde sizlerin de selamlarınızı ve alkışlarınızı göndererek onları selamlayacağım. Hem sağlık emekçilerini hem de tabipleri. Tekrar tekrar sağ olun.”

RUTKAY AZİZ HEDEFTE

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, usta oyuncu Rutkay Aziz’i hedef aldı.

TTB’den Bahçeli’ye yanıt: Hekimlik yaptık, yapıyoruz, yapacağız!

MHP’li İzzet Ulvi Yönter, “Bozacının şahidi şiracıdır! Rutkay Aziz’in aldığı onur ödülü kocaman bir muamma…Üstelik mezkur ödülünü Tabipler Birliğine adamış…Sanıyorum Liderimize tarizle nispet yapıyor! Yani halt ediyor, kendini kandırıyor! Bitmediler gitti! Rutkay Bey onur devredilmez. TTB kapatılsın…” açıklamasında bulundu.

loading...