İrem Derici’nin tacizci isyanı: Bir haftadır korkular içerisindeyim

28 Ağustos 2019 Çarşamba

“Bir haftadır korkular içerisindeyim” demişti! İrem Derici’yi evinin önüne gelip mesaj atarak taciz eden kişi gözaltına alındıktan birkaç saat sonra serbest bırakıldı. Tacizciyle Kanal D Ana Haber röportaj yaptı.

İrem Derici’yi evinin önüne gelip mesaj atarak taciz eden kişi gözaltına alındıktan birkaç saat sonra serbest bırakıldı. Serbest bırakılan tacizci İrem Derici’nin evinin önüne tekrar gitti. Dahası evin yakınlarındaki otelde kaldığını söyleyen tacizciyle Kanal D Ana Haber röportaj yaptı. Söz konusu röportajı İrem Derici’nin kırmızı elbiseli bir fotoğrafıyla ekranlara yansıtan Kanal D’ye çok sert tepki gösterildi.

 

İrem Derici, estetik masraflarının tutarını açıkladı

 

Olayla ilgili gece saatlerinde paylaşımlar yapan Derici, “Yani ne diyeyim lanet olsun! Adam salınıyor, o yetmiyor 2 saat önce tekrar evimin oralarda elini kolunu sallaya sallaya gezerken kendisine mikrofon uzatılıyor! Şaka mısınız ya! Şu saatten sonra başıma bir şey gelirse sorumlusu buna çanak tutanlardır! Yazıklar olsun!!!” ifadelerini kullandı.

 

 

AKP’nin parçalanmasına asla ‘izin vermeyeceğiz’ demişti… Gül ve Babacan’a ‘Huzur Partisi’ müjdesi

 

BEN HAKKIMI TAM OLARAK HANGİ PLATFORMDA ARAMALIYIM?

Derici, “Ben 1 haftadır korkular içerisindeyim, can güvenliğim yok, bunu sağlamak için elimden geleni yapsam da atılan bir adım yok! Ben hakkımı hangi platformda aramalıyım?” ” diyerek de isyan etti.

Derici’ye birçok ünlü isim de destek mesajları gönderdi. Sosyal medyada da İrem Derici için etiket açıldı.

İşte o paylaşımlar:

 

Benzer Haberler