Bıçaklı park yeri kavgası! Komşusunun evine zorla girmeye çalıştı

26 Nisan 2022 Salı

İstanbul Beykoz’da  E.M. isimli vatandaş park yeri kavgası sebebiyle komşusuna bıçakla saldırdı.  E.M,  komşusunun evine de zorla girmeye çalıştı. Olay anı güvenlik kamerasına kaydedildi.

Bıçaklı park yeri kavgası, 23 Aralık 2021 tarihinde saat 18.30 sıralarında Beykoz’da yaşandı. İddiaya göre, ailesiyle birlikte yaşayan K.D, aracını çıkmaz sokaktaki evinin önüne park etti. Araçların yolu kapattığını söyleyen yan komşusu E.B, elinde bıçakla gelip Dönmez’in kapısını çaldı. K.D’nin dışarı çıkmaması nedeniyle öfkelenen E.B, eve girmek istedi. Çıkan arbedede K.D’nin babası E.D. bıçakla elinden yaralandı. İçeri giremeyen öfkeli komşu, bir süre elindeki bıçakla dışarıda bekledikten sonra kapıya vurarak K.D’nin tekrar dışarı çağırdı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. E.B. gözaltına alırken, elinden yaralanan baba E.D tedavi edildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen E.B, çıkarıldığı mahkemede adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

“BİZ KAPIYI KAPATMAYA ÇALIŞIRKEN BIÇAĞI SAVURDU”

K.D, olay gününü şöyle anlattı: “Akşam evde oturuyorduk. Bütün binanın zilleri çalınca, biz de babamla birlikte aşağı indik. Şahıs bıçakla geldi. Arabamızın burada önde olduğunu iddia ederek küfürler etti. Ben de ne olduğunu sordum. Ondan sonra aileme hakaret ederek bıçakla üzerimize saldırdı. O sırada biz kapıyı kapatmaya çalışırken bıçağı savurdu. O arada babamın eli kesildi. Biz de kapıyı kapattık, sonra kendimizi güvenliğe alıp polisi aradık. Şahıs o sırada dışarıda yine bize tehditler ve küfürler savurarak bağırıyordu. Yine birkaç defa gelip kapıyı yumrukladı. Ondan sonra polis geldi, ambulans da geldi. Babam hastaneye gitti, darp raporu aldık. Mahkemeye süreci devam ediyor, perşembe günü duruşma yapılacak” dedi.

SALDIRI ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Öte yandan, yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, E.B’ın elindeki bıçakla evin önüne gelerek K.D’yi dışarı çağırdığı, E.B’nin elindeki bıçakla eve girmeye çalıştığı, taraflar arasında çıkan arbedenin ardından E.B, kapının önünde beklediği ve daha sonra kapıya vurmaya başlayan E.B’nin çevredekiler tarafından sakinleştirilmeye çalışıldığı görülüyor.

 

 

Hatay’da bıçaklı kavgada 1 kişi öldü 1 kişi yaralandı

Benzer Haberler