Beyin kanaması geçiren Ali Sürmeli’nin sağlık durumuna ilişkin açıklama

29 Eylül 2020 Salı

Beyin kanaması geçiren Ali Sürmeli’nin sağlık durumuna ilişkin açıklama

Beyin kanaması geçiren oyuncu Ali Sürmeli’nin sağlık durumuyla ilgili olarak Acıbadem Kadıköy Hastanesi’nden bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada, “Ameliyat sonrası yoğun bakım servisinde tedavisi süren Ali Sürmeli’nin bilinci açık ve genel durumu iyi.” ifadesinde bulunuldu.

Beyin kanaması geçiren oyuncu Ali Sürmeli’nin sağlık durumuyla ilgili hastaneden açıklama geldi.

Beyin kanaması geçiren Ali Sürmeli’nin sağlık durumuna ilişkin açıklama!

Acıbadem Kadıköy Hastanesi Ali Sürmeli ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Acıbadem Kadıköy Hastanesi acil servisine, 27 Eylül Pazar günü kusma ve hıçkırık şikayetiyle başvuran oyuncu Ali Sürmeli, yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması nedeniyle ameliyata alındı. Ameliyat sonrası yoğun bakım servisinde tedavisi süren Ali Sürmeli’nin bilinci açık ve genel durumu iyi.

‘GENEL DURUMU İYİ’

Sanatçının sağlık durumuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Acıbadem Kadıköy Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Ferda Çağavi, şunları söyledi: “Hastamız 27 Eylül Pazar günü, kusma ve hıçkırık şikayetiyle hastanemizin acil servisine başvurdu. Yaptığımız tetkiklerinde beynin sağ ön tarafında yüksek tansiyona bağlı kanama tespit edildi ve aynı gün ameliyata alındı. Ameliyat sonrası yoğun bakım servisinde takip ve tedavisine devam ediliyor. Şu anda genel durumu iyi ve bilinci açıktır, felç geçirmemiştir. Kendisine acil şifalar diliyoruz.”

Benzer Haberler