Best Model Elmas Yılmaz: Masaj teklifini kabul etmeyenleri elediler

18 Ekim 2021 Pazartesi

Best Model yarışmasında “Best Smile” seçilen Elmas Yılmaz, organizatör Erkan Özerman’a masaj yapmayı reddedenlerin elendiğini söyledi. Hakkının yenildiğini söyleyen Yılmaz, yarışmanın birincisinin önceden belli olduğunu ifade etti.

Best Model yarışmasında ‘Best Smile’ güzeli Elmas Yıldız, Tv8’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Yıldız, birincinin yarışmadan önce belli olduğunu iddia etti. Yılmaz, erkek yarışmacılara ‘ahlaksız teklif’ yapıldığını öne sürdü. “Best Model’da dereceye girecekler önceden belliydi, onlara ayrı otel odası tutuldu. Dereceye gireceği belli olanlar organizatör Erkan Özerman’a masaj yapmaya çağırıldı” dedi.

Elmaz Yılmaz, “Bu dereceyi de ödülü de istemiyorum” diyerek ödülü reddetti.

“MASAJ YAPMAYI REDDENLER ELENDİ”

Yılmaz, Juri üyelerinin de kendisine oy verdiğini ve seçilmeyince şaşırdıklarını söylediklerini anlattı. Erkek yarışmacılara da masaj yapmalarının söylendiğini, kabul etmeyenlerin elendiğini söyledi. Birinci seçilmesine rağmen oyunun değiştirildiğini ifade eden Yılmaz, “Erkan Özerman’a masaj yapmak isteyen var mı diye mesaj atmışlar. Kayıtları var. Erkek modellere mesajlar atılmış. Mesajda ‘Otelde Erkan beyle ya da bende kalırsın’ yazmışlar. Bu çocuk kabul etmemiş çocuğa ‘Ben sana yarışmada gösteririm’ yazmışlar O arkadaş mansiyon ödülü bile alamadı” iddiasında bulundu.

“AHLAKSIZ TEKLİFİ REDDETTİĞİM İÇİN BANA HİÇBİR ŞEKİLDE DERECE VERMEDİLER”

Yılmaz’ın açıklamalarını programa telefonla bağlanan yarışmacı Barış Arslan doğruladı. “Ahlaksız teklifleri kabul etmediğim için derece alamayacağım konusu tamamen doğru” diyen Arslan şöyle konuştu:

“Telefonda mesajlaşılarak bana bunlar söylendi. Elmas konusu yüz yüze konuşuldu. Bazıları 2-3 ödül birden aldı. Asla o ödülü yakıştıramayacağınız ikişer, üçer ödül aldı. Bu Best Model tarihinde yoktur yani bu kadar aynı kişinin üst üste derece aldığı…Ben şok oldum sahnede.

Best Model tarihinde bir ilk oldu. Kel birincimiz var. Diğerlerini söylemeye bile gerek yok. İlk 3 olamaz. Bu kadar kısa sürede oyların sayılması da imkansız. Ben ikinci ile konuştuğumda da ‘İlk 5’te yoktum. Erkan Özerman beni öne aldı’ dedi. Yarışmanın psikolojisi ve üzüntüsüyle bunun ses kaydını alamadım, unuttum. Bu ahlaksız teklifi reddettiğim için bana hiçbir şekilde derece vermediler. Ben 1,5 yıl boyunca bu yarışma için hazırlandım. Sıkı diyet, sıkı antrenman. Ahlaksız teklifi reddettiğim için beni cezalandırdılar. Duruşumu bozmadığım için kendimle gurur duyuyorum. Bu canlı yayın bşir başlangıçtı, bunun arkasında duracağız ve devamını getireceğiz. ‘Erkan Özerman’a masaj yaparsan derece garanti’ dendi. Ben bu pislikleri yapmadım”

Seçilmek için böyle beklediler

Benzer Haberler