Beşiktaş’ta transfer an meselesi! Kartal kasayı dolduracak

Yayın tarihi: 13 Haziran 2024 Perşembe 4:53 pm - Güncelleme: 13 Haziran 2024 Perşembe 4:53 pm

Beşiktaş‘ta Gedson Fernandes ve Bakhtiyor Zaynutdinov’a Rusya’dan talip çıktı. Zenit’in siyah beyazlı ekip ile anlaşmaya yakın olduğu öğrenilirken, Beşiktaş iki transferden ciddi miktarda bir gelir elde edecek.

Rus ekibi Zenit, Beşiktaş’ta forma giyen Gedson Fernandes ile Bakhtiyor Zaynutdinov’a talip oldu. Zenit’in transferi bitirmesi an meselesi.

GEDSON FERNANDES İÇİN 17 MİLYON AVRO

Sabah’ın haberine göre; Beşiktaş, Zenit ile Gedson Fernandes için 17 milyon avro bonservis artı 2 milyon avro bonus karşılığında el sıkışmanın eşiğinde. Siyah-beyazlılar transferin gerçekleşmesi durumunda bonservisin yarısını Benfica’ya verecek.

ZAYNUTDINOV DA ZENIT YOLCUSU

Bakhtiyor Zaynutdinov’un da peşinde olan Zenit, Kazak futbolcu için de 4.5 milyon euro ödeyecek. Bu bonservisin de yüzde 15’i CSKA Moskova’ya gidecek. Son pürüzlerin çözüme ulaşmasının ardından transferin hafta sonu resmileşmesi bekleniyor.

Beşiktaş, Brad Friedel ile resmen anlaştı

Beşiktaş’ta Gedson Fernandes ve Bakhtiyor Zaynutdinov’a Rusya’dan talip çıktı. Zenit’in siyah beyazlı ekip ile anlaşmaya yakın olduğu öğrenilirken, Beşiktaş iki transferden ciddi miktarda bir gelir elde edecek.

Kaynak: Sabah