Beşiktaş’ta Mert Günok için gözler Nice’de

31 Mayıs 2021 Pazartesi

Beşiktaş’ta Mert Günok için gözler Nice’de

Beşiktaş 20 yaşındaki kalecisi Ersin Destanoğlu için 7 milyon Euro teklif yapan Nice’den 10 milyon Euro talep etti. İki kulüp anlaşırsa siyah beyazlı kulüp milli kaleci Mert Günok’u kadroya dahil edecek.

Sezonu şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş, 20 yaşındaki kalecisi Ersin Destanoğlu’nu satması durumunda Medipol Başakşehir’in milli kalecisi Mert Günok’u renklerine katacak.

Beşiktaş alt yapısından yetişen ve bu yıl şampiyonluk mücadelesinde önemli bir katkı sağlayan kaleci Ersin Destanoğlu için talipler artmaya başladı. 20 yaşındaki file bekçisi bu sezon tüm kulvarlarda oynadığı 39 maçta kalesinde toplam 35 gol görmüş, 13 maçta ise kalesini gole kapatmıştı.

ERSİN’E TEKLİF: 7 MİLYON EURO

Ersin Destanoğlu, için Avrupa’nın çeşitli kulüplerinden teklifler alan Beşiktaş, önümüzdeki sezon için planlarını yapmaya başladı.Şu anda milli takım kampında bulunan Ersin için en ciddi teklif Fransa’nın Nice kulübünden geldi.

Haber Global’den Fatih Demirkol’un haberine göre, 7 milyon Euro’luk bir teklif yapan Nice kulübüne Beşiktaş yönetimi, 10 milyon Euro talep ederek karşılık verdi. İki kulüp eğer anlaşır ve Ersin, Nice’e transfer olursa Beşiktaş yönetimi, milli kaleci Mert Günok’u kadroya dahil edecek.

Son dönemde Medipol Başakşehir’de çok fazla forma şansı bulamayan Mert Günok da Beşiktaş’a gelmeye sıcak bakıyor. Özellikle oyun kurma becerisiyle öne çıkan ve ayaklarını çok iyi kullanan 32 yaşındaki tecrübeli kaleci için Teknik Direktör Sergen Yalçın da olumlu rapor verdi.

Benzer Haberler