Beşiktaş’ta koronavirüse yakalanan 3 futbolcunun belli oldu iddiası!

15 Mayıs 2020 Cuma

Beşiktaş’ta yapılan yeni tip koronavirüs testi sonrası, sonucu pozitif çıkan 10 kişiden 3’ünün futbolcu olduğu ortaya çıktı. Bu isimlerin Burak Yılmaz, Caner Erkin ve Tyler Boyd olduğu iddia edilirken, yaşanan gelişmenin ardından Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri kapatıldı.

Haberler.com’un haberine göre; Beşiktaş Kulübü, 13 Mayıs Çarşamba günü tüm futbolcu, teknik heyet ve tesis çalışanlarına koronavirüs testi yapmış ve bunun sonucunda 8 kişinin sonucunun pozitif çıktığını açıklamıştı.

8 futbolcudan sonra Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi de koronavirüse yakalandı

8 Mayıs tarihinde yapılan ve 2 kişinin sonucunun pozitif çıktığı testlerle birlikte siyah-beyazlı kulüpte koronavirüse yakalanan kişi sayısı 10’a yükselmişti.

TESTİ POZİTİF ÇIKAN FUTBOLCULAR

Yaşanan bu gelişmenin ardından Beşiktaş’ta koronavirüse yakalanan 10 kişiden 3’ünün futbolcu olduğu ve bu isimlerin Tyler Boyd, Burak Yılmaz ve Caner Erkin olduğu öne sürüldü.

Test sonuçlarının pozitif çıkmasının ardından virüse yakalanan 3 futbolcu, hastane ya da evlerine gitmedi ve Nevzat Demir Tesisleri’nde karantina altına alındığı iddia edildi.

CANER ERKİN’DEN AÇIKLAMA

Beşiktaş forması giyen Caner Erkin, sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıktığı yönündeki haberleri yalanladı.

Caner Erkin’den koronavirüs haberlerine yalanlama

TESİS KAPATILDI

Siyah-beyazlı kulüpte son olarak başkan Ahmet Nur Çebi’nin koronavirüs testi pozitif çıkarken, alınan karar doğrultusunda tüm antrenmanlar ve ilk etap kampı iptal edildi.

İptal kararı ile birlikte Nevzat Demir Tesisleri de kapanarak test sonuçları pozitif çıkan isimlerin karantina altında kalacağı şekilde düzenlendi.

 

Benzer Haberler