Berkay ile Eren Hacısalihoğlu arasında ‘Neden dokunuyorsun kıza!’ kavgası

23 Ekim 2019 Çarşamba

Berkay ile Eren Hacısalihoğlu arasında ‘Neden dokunuyorsun kıza!’ kavgası

3 hafta önce Cansu Kurtçu’nun çıktığı mekana giden Berkay Şahin, aralarında husumet olan şarkıcı Alya’nın yanından geçerken sırtına dokunduğu söylenmişti. Berkay’ın hareketine sinirlenen Alya’nın sevgilisi Eren Hacısalihoğlu ile Berkay sert şekilde tartışma yaşadığı öğrenilmişti. Çıkan haberlerin ardından taraflar sosyal medya hesaplarından açıklama yaptı.

Berkay 3 hafta önce Cansu Kurtçu’yu sahne aldığı mekanda dinlemeye gitti. Berkay, gecenin ilerleyen saatlerinde Kurtçu’nun isteği üzerine sahneye çıktı. Aynı mekanda Berkay’ın bir süre önce kavga ettiği popçu Alya ve sevgilisi Eren Hacısalihoğlu da vardı.

Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programının haberine göre; Alya, sevgilisine Berkay’ın daha önce gönderdiği hakaret dolu mesajları gösterdi. Şarkısını bitirip, masasına dönen Berkay, Alya’nın sırtına dokununca kıyamet koptu.

‘NEDEN DOKUNUYORSUN KIZA’

Eren Hacısalihoğlu ‘Ne oluyor? Neden dokunuyorsun kıza’ dedi. İkili arasında şiddetli bir tartışma yaşandı. ‘Ben senin niyetini biliyorum’ diyen Eren Hacısalihoğlu araya girenler tarafından güçlükle sakinleştirildi.

Berkay’ın bir süre önce Alya’ya albüm yapmak istediği sonrasında ise vazgeçtiği ikilinin arasında bu sebeple husumet olduğu öğrenildi.

ALYA: ANLAŞMAZLIKLAR HER ÇALIŞMA SÜRECİNDE OLUŞABİLİR

Yalan yanlış yapılmış ve içinde kötü niyet barındırdığına inanmadan edemediğimiz bu haber karşısında çok şaşkın ve üzgünüm. Berkay ile geçmişte beraber çalıştığımızı zaten herkes biliyor. Anlaşmazlıklar her çalışma sürecinde oluşabilir. Önemli olan bunların üstesinden gelebilmek. Ki bizim geldiğimize inanıyorum. Nitekim Berkay ile beraber söylediğimiz bir düetimiz de var henüz beğenilerinize sunmadığımız… Berkay’ın güzel bir aile hayatı, 2 tane dünya güzeli kız çocukları var. Benim de yolunda giden bir özel hayatım ve iş hayatım var. Bu kötü niyetli haberlere lütfen aldırış etmeyelim. Sevgiler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EREN HACISALİHOĞLU: BERKAY BENİM DOSTUMDUR

Öncelikle içinde “kötü niyet” barındırdığına inanmadan edemediğimiz bu haberlerin karşısında pek şaşkınız. Alya ve Berkay’ın geçmişte beraber çalıştığını herkes bilir, kaldı ki önümüzdeki günlerde (dedikoduyu benden duyun) efsane bir şarkı söyleme ihtimalleri bile var. Kaldı ki bunları da geçtim Alya’dan bağımsız olarak Berkan benim dostumdur. Kötü niyet hepimizi üzer arkadaşlar. Berkay’ın bir aile hayatı, bizim de Alya ike güzel giden bir ilişkimiz ve iş hayatımız var. Herkes kendi işine bakarsa cümleten çok mutlu oluruz. Sevgiler

BERKAY ŞAHİN: BU İNSANLAR APTAL DEĞİL

Bu da olmadı… başka birşeyler düşünelim 🙂 bu insanlar aptal değil her ne yapmak istiyorsanız.!! Her darbeniz biraz daha güçlenmeme sebep olacaktır.

BERKAY ŞAHİN: SEN SIKILMA İŞİNE GÜCÜNE BAK 🙂 ŞARKIYA ODAKLAN

Benzer Haberler