Sevgilisini beyzbol sopasıyla darp eden Berk Öcalan tutuklandı

29 Mart 2021 Pazartesi

Sevgilisini beyzbol sopasıyla darp eden Berk Öcalan tutuklandı

İzmir’de Berk Öcalan isimli erkek sevgilisi Zeynep Ç.’yi beyzbol sopasıyla saatlerce darp etti. Hakkında bir başka suçtan da arama kararı bulunan Berk Öcalan, gözaltına alındıktan sonra tutuklandı.

İzmir’de Berk Öcalan isimli erkek, sevgilisi Zeynep Ç.’yi sosyal medya hesabından bir arkadaşının fotoğrafını beğenmesi bahanesiyle saatlerce beyzbol sopasıyla darp etti.

Sosyal medyada Bahar Candan’ı darp eden erkeğin salıverilmesine tepki

İstanbul’dan 4 yıl önce İzmir’e taşınan Zeynep Ç. (24), bir kahve dükkânında barista olarak çalışmaya başladı. Aynı işyerinde çalışan Berk Öcalan’la arkadaş oldu. İkisi aynı eve taşındı. 23 Mart gecesi Zeynep Ç. sosyal medya hesabından bir arkadaşının fotoğrafını beğenince ikili arasında tartışma çıktı. Hızını alamayan Berk Öcalan eline geçirdiği beyzbol sopasıyla genç kadını 4 saat boyunca darp etti.

YAŞADIĞI DEHŞETİ ANLATTI

Hürriyet’in haberine göre; ertesi gün polise giden Zeynep Ç. yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Berk ile 1.5 yıldır sevgiliyiz, beraber yaşıyorduk. Birkaç defa ayrılıp barıştık. Yaklaşık 5 ay önce de yine bir tartışmamız sonucunda ben annemin yanına İstanbul’a gitmiştim ancak daha sonra barıştık ve İzmir’e döndüm. Olay günü evde Berk bana bir erkek arkadaşımın sosyal medyadan beğendiğim fotoğrafını gösterdi ve bana ‘Sen niye bu çocuğun fotoğrafını beğendin, bu kim’ diyerek tartışmaya başladık. Daha sonra Berk iyice çıldırdı, ben ne dersem inanmamaya başladı.”

17 yaşındaki 5 aylık hamile Sezen Ünlü, Anıl Y. isimli erkek tarafından öldürüldü

ANNEMİ ARAYIP ‘KIZINI DÖVDÜM’ DEMİŞ

“Tokat attı, kafama, yüzüme yumruk attı. ‘Senin gözün dışarıda herhalde’ diyordu. Beyzbol sopasıyla bacaklarıma, göğsüme, koluma vurdu. Kolum kırıldı. Telefonumu aldı, kapıyı üzerime kilitledi. Berk ertesi gün içki şişesini bulamayınca bana yine vurdu. Sonra da annesine gönderdi. Ben de polise gittim. Polisler ambulans çağırdı. Hastaneden çıkınca da İstanbul’a döndüm. Berk o gece annemi arayıp, ‘Kızını dövdüm ama niye dövdüm soruyor musun’ demiş.”

TUTUKLANDI

Zeynep Ç., Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi’ne gidip darp raporu aldı. Ardından polise giden Zeynep Ç., Berk Ö.’den şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, hakkında bir başka suçtan da arama kararı bulunan Berk Ö.yü gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından geçen cuma günü adliyeye sevk edilen Berk Ö., tutuklandı.

Benzer Haberler