Bebek’teki ünlü kafeye saldıranın kim olduğu ortaya çıktı

6 Şubat 2022 Pazar

Bebek’teki ünlü kafeye saldıranın kim olduğu ortaya çıktı

İstanbul Bebek’te ünlü bir kafeye silahlı saldırıda bulunan şahsın kimliği belli oldu. Şahsın, saldırı düzenlediği kafeteryadan geçtiğimiz ay işine son verildiği ortaya çıktı.

Beşiktaş Bebek Yoğurtçu Zülfü Sokak üzerindeki ünlü bir kafeteryada meydana gelen olayda gece saatlerinde 34 VF 0416 plakalı otomobille gelen bir şahıs, araçtan indikten sonra silahını çekerek kurşun yağdırdı.

Şahıs ardından geldiği araca binerek hızla uzaklaştı. Saldırı sonucunda kafeteryadaki mekanın işletmecisi İbrahim Yılmaz bacağından, çiçekçi Mehmet Putum kalçasından ve yoldan geçen Recep Vayıs ise bacağından yaralandı. Bir kişinin aracının ise ön sağ yolcu camına isabet sonucu kırıldığı belirlendi. Saldırı anı, güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ

Olayın ardından çalışma başlatan Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, görgü şahitlerinin ifadesine başvurarak güvenlik kamera görüntüleri incelemeye aldı. Yapılan incelemeler sonucunda şahsın emniyette “ateşli silahlar kanununa muhalefet” suçundan kaydı bulunan Can A. olduğu tespit edildi. Öte yandan şahsın geçtiğimiz ay saldırı düzenlediği kafeteryadan çıkartıldığı ortaya çıktı.

Beşiktaş polisi saldırganı yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Bebek’te ünlü kafeye silahlı saldırı: 3 yaralı

Benzer Haberler