Demirtaş’ın tahliyesini engelleyen Başsavcı evlendi, soluğu Saray’da aldı! Eşi gelinlik değiştirdi

Yayın tarihi: 20 Eylül 2020 Pazar 6:04 pm - Güncelleme: 10 Kasım 2020 Salı 9:34 pm

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman ile eşi Ayça Dursun’un nikahtan sonraki adresi Cumhurbaşkanlığı Sarayı oldu. Kocaman, hakkında tahliye kararı verilen Selahattin Demirtaş’ın cezaevinden çıkamadan yeni bir soruşturmada yeniden tutuklanmasını sağlayan başsavcı…

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, Ayça Dursun dün dünyaevine girdi.

Sheraton Otel’de düzenlenen nikah töreninde AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan yer almazken, çiftin nikah şahitleri Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Muharrem Akkaya, Hakimler ve Savcılar Kurulu 1. Daire Başkanı Halil Koç, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu oldu.

YANDAŞ BASIN SARAY ZİYARETİNİ GÖRMEDİ

Kocaman ve Dursun çiftinin nikahtan sonraki adresi Cumhurbaşkanlığı Sarayı oldu. Erdoğan, Kocaman ve eşi İnşaat Mühendisi Ayça Dursun’u aile büyükleri ile Saray’da kabul etti. Geline düğün hediyesi veren Erdoğan, ardından gelin ve damat yakınlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Çiftin ‘külliye’ ziyaretinin ajanslarda yer bulmaması ise dikkat çekti. Kocaman ve müstakbel eşinin Erdoğan’ı ziyareti, yalnızca Kocaman’ın memleketi olan Zonguldak’ın yerel internet sitelerinde haber oldu.

GELİNLİĞİNİ DEĞİŞTİRDİ

Ayça Dursun’un Saray’a giderken gelinliğini değiştirmesi ise dikkat çekti.