Başkan İduğ’dan bayram turu

18 Temmuz 2022 Pazartesi

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Kurban Bayramı öncesinde hem mesai arkadaşlarıyla hem de Bornovalılar ile bayramlaştı. Sabah erken saatlerde önce Temizlik İşleri, Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü Şantiyesi’ne giden Başkan İduğ, merkez binada çalışanlar ile de makamında biraraya geldi. Kaymakamlık tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine de katılan Başkan Mustafa İduğ, Bornova’nın esnafları tek tek dolaştı. Büyükparkta biraraya geldiği miniklere de çikolata vererek bayramlarını kutladı.

Şantiyelerde düzenlenen bayramlaşma törenlerinde Başkan İduğ’a, Başkan Yardımcıları ve Meclis üyeleri ile birlikte Disk Genel İş Sendikası İzmir 7 Nolu Şube Başkanı Özgür Genç ve Yetkili Memur sendikası TümYerel Sen 2 Nolu Şube Başkanı Ömer Eşki de eşlik etti. Tüm çalışanlarla tokalaşan Başkan Mustafa İduğ,“2019 yılında göreve geldiğimizden bugüne sizlerin her anlamda daha iyi şartlarda görev yapması için çalıştık. Sizlerin gülen yüzlerini görmek bizleri çok mutlu ediyor. Ülkenin içinde bulunduğu şartların bilincindeyiz. Bornova Belediyesi ilk günden bu yana ne yaptıysa bundan sonrada onu yapmak için çaba gösterecek”dedi.

Özveriyle çalıştık

Yaptığı konuşmada çalışanlara seslenen Başkan İduğ, bu güne kadar dokundukları her yeri iyileştirmek için çabaladıklarını belirterek “Şantiyeleren, kız yurduna, İletişim Merkezi’nden hizmet araçlarına kadar her alanda beraber özveriyle çalıştık. Sizlerle olan birlikteliğmizin daha ileri taşına bilmesi için el ele vermemiz gerekiyor. Bu bayramda da dayanışmanın, bileşmenin olduğu yüzlerin güldüğü bir bayram geçirmenizi diliyorum. Herkese iyi bayramlar”diye konuştu.

Disk Genel İş Sendikası İzmir 7 Nolu Şube Başkanı Özgür Genç ve TümYerel Sen 2 Nolu Şube Başkanı Ömer Eşki de her zaman omuz omuza ve dayanışma içinde olunması gerektiğini belirterek çalışanların bayramını kutladı.

Protokol bayram için bir araya geldi

Kaymakamlık tarafından düzenlenen Bayramlaşma töreni ise Bornova’nın protokolünü biraraya getirdi. Bornova Kaymakamı Fatih Genel ev sahipliğinde Kaymakamlık binasında yapılan törene Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, 57’nci Topçu Tugayı ve Bornova Garnizon Komutanı Tuğgeneral Halil Ünver, ilçe birim müdürleri, muhtarlar ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

 

Benzer Haberler