Başkan Atabay’dan çocuklara mutluluk dolu sürpriz

18 Ocak 2021 Pazartesi

Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, Coronavirüs tedbirleri kapsamında evlerinde kalan çocuklara bir sürpriz yaparak yüzlerini güldürdü.

Haftasonu ülke genelinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması dahilinde yapılan etkinliğe çocukların ve ailelerin ilgisi yoğundu.

Pandemi dolayısıyla sosyal mesafeler gözetilerek gerçekleştirilen etkinlik kapsamında; belediye ekipleri, otobüs üzerinde şarkılar eşliğinde, çizgi film karakteri kostümü giyen sanatçılar ve animasyon ekibi ile birlikte Didim sokaklarında eğlenceli dakikalar yaşattı.

ÇEŞİTLİ HEDİYELERİN DAĞITILDIĞI ETKİNLİKTE ÇOCUKLAR BAŞKAN AMCALARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’ın göndermiş olduğu özel hediyeleri alarak mutlu olan çocuklar, sokağa çıkma yasağında kendilerini unutmadığı için Başkan amcalarına teşekkür ettiler.

ATABAY: HERŞEY ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞU İÇİN

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın mutluluğu için ellerinden gelen desteği göstereceklerini belirten Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, “Coronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları yasak olan ve evlerinde kalan çocuklarımızı unutmadık. City Bus ile sokakları gezerek çocuklarımıza özel hediyeler dağıttık, her şey çocuklarımızın mutluluğu için” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler