Başkan Atabay Altın Güvercin beste yarışmasına katıldı

5 Eylül 2020 Cumartesi

Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, bu yıl 23’sü düzenlenen Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışmasının açılışına katıldı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Kuşadası Belediyesi ve Kuşadası Altın Güvercin Kültür, Sanat ve Tanıtım Vakfı (KUSAV) iş birliğinde düzenlenen Türkiye’nin pop müzik alanında gelenekselleşmiş ilk ve tek beste yarışması olan 23. Altın Güvercin Beste Yarışması Kuşadası’nda başladı.

Pandemi tedbirleri kapsamında, sosyal mesafe kuralı gözetilerek Omega Arena Ramada Resort Hotel’de gerçekleşen açılışa; Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’ın yanı sıra CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Evrim Karakoz, Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Didim Belediyesi Meclis üyeleri, Didim CHP İlçe Yönetimi, basın mensupları ve davetliler katıldı.

FERHAT GÖÇER SAHNE ALDI

23. Altın Güvercin Beste Yarışması’nın açılış kokteylinde sahne alan Ferhat Göçer, birbirinden güzel şarkılarını seslendirerek geceye renk kattı. Program 05 Eylül Cumartesi günü şarkıcı Berkay’ın halk konseri ile devam edecek, 06 Eylül Pazar günü ünlü sanatçı Erol Evgin’in konuk olacağı final gecesi ile son bulacak.

Benzer Haberler