Baş döndüren yükseliş! Beş günde şef oldu

8 Nisan 2022 Cuma

Baş döndüren yükseliş! Beş günde şef oldu

Sakarya Adliyesi’nde zabıt katibi görevindeyken, kurum değişikliği yaparak Yalova Üniversitesi’nde işe başlayan Canan P’nin 5 günde Hukuk Müşavirliği’ne şef olarak atandığı ortaya çıktı.

Sözcü’den Halil Ataş’ın haberine göre; Sakarya Adliyesi’nde zabıt katibi görevindeyken kurum değişikliği yaparak Yalova Üniversitesi’nde işe başlayan Canan P ’nin hızlı yükselişi baş döndürdü.

5 GÜNDE İKİ ATAMA YAPILDI

Sakarya Adliyesi’nde görevli zabit katibi Canan P., yaklaşık 10 gün önce kurum değişikliği yaparak Yalova Üniversitesi’nde, işe başladı. Porgalı, 4 Mart tarihinde, Yabancı Diller Yüksekokulu, Yüksekokul Sekreteri kadrosuna naklen ataması yapıldı. Ardından 9 Mart tarihinde de Rektörlük Hukuk Müşavirliği’ne şef olarak atandı.

Yalova Üniversitesi Rektörlüğü’nün ilgili atama yazılarında şöyle denildi;

“Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulu, Yüksekokul Sekreteri kadrosuna naklen ataması yapılan Canan P. , 04.03.2022 tarihinden itibaren görevine başlamıştır. Bilgilerinizi ve gereğini arz/rica ederim.

Üniversitemiz Rektörlüğüne 07/03/2022 tarih ve 2200012733 sayılı yazı ile atanan Canan P. “Şef” unvanı ile Hukuk Müşavirliğimizde 09/03/2022 tarihi itibariyle göreve başlamıştır. Bilgilerinizi arz ederim.”

Benzer Haberler