Banu Alkan, Kylie Jenner’ın kendisine attığı mesajı ifşa etti: Kapa çeneni

30 Kasım 2020 Pazartesi

Banu Alkan, Kylie Jenner’ın kendisine attığı mesajı ifşa etti: Kapa çeneni

Geçtiğimiz günlerde Kylie Jenner’ın kendisini taklit ettiğini iddia eden ve “Yeter artık, taklitçi kezban!” diyerek isyan eden Banu Alkan, bu kez Jenner’ın kendisine mesaj attığını öne sürdü.

Bir döneme damgasını vuran ‘Afrodit’ lakaplı oyuncu Banu Alkan, geçtiğimiz günlerde Kylie Jenner’a sosyal medya hesabından göndermede bulundu.

‘YETER ARTIK’

Bu duruma “Yeter artık, taklitçi kezban!” diyerek isyan eden Banu Alkan, bu kez Jenner’ın kendisine mesaj attığını iddia etti.

KYLIE JENNER MESAJ ATTI

Alkan, kendisine DM’den (Özel mesaj) geldiğini iddia ettiği o mesajları sosyal medya hesabından yayınladı. Mesajlarda, “Yeter, kapa çeneni! Sen ve fanların sürekli beni etiketliyorsunuz. Eğer böyle devam ederseniz avukatımla uğraşmak zorunda kalırsınız” yazdığı görülüyor.

62 yaşındaki oyuncunun bir hayran sayfası, Banu Alkan’ın paylaşımlarını Kylie Jenner’a Instagram üzerinden mesaj atmıştı. Bir süre sonra Jenner’ın o sayfanın gönderisini gördüğü öne sürülmüştü.

Alkan, konuyla ilgili, “Kezban, yakalanınca korkudan DM’lere de (özel mesaj) bakıyor” paylaşımını yapmıştı.

23 yaşındaki yıldızın, daha sonra o sayfanın Banu Alkan ile ilgili yayınladığı hikayelere de baktığı ortaya çıkmıştı.

‘SENİ TAKLİTÇİ KEZBAN’

Öte yandan Alkan, geçtiğimiz günlerde Jenner’ın bir karesini paylaşarak, “Seni taklitçi Kezban. Saçlarımın uçuşuna kadar beni taklit ediyor” notunu eklemişti.

Banu Alkan, bir dönem giydiği yeşil elbisesinin de taklit edildiğini öne sürerek, “Kumaşlarıma kadar, seçtiğim renklere kadar kopyacı Kezban” mesajını yayınlamıştı. 62 yaşındaki Alkan, Jenner’ın leopar desen giyerek de kendisini taklit ettiğini iddia etmişti.

 

Benzer Haberler