Bakan Çavuşoğlu’nun CHP’li yeğeninin düğününde mücevher geçidi

18 Ekim 2021 Pazartesi

Mevlüt Çavuşoğlu’nun yeğeninin düğününde sergilenen hediyeler, büyük bir kuyumcu dükkanını aratmadı.

 

 

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun ablasının oğlu CHP Alanya İlçe Başkan Yardımcısı İç Mimar Gökhan Sipahioğlu’nun kızının düğününde mücevher hediye geçidi yaşandı.

Alanyalı olan Bakan Çavuşoğlu’nun ablası Fatma ve eşi Hasan Sipahioğlu’nun oğulları, İç Mimarlar Odası Alanya Temsilcisi ve CHP Alanya İlçe Başkan Yardımcısı Gökhan Sipahioğlu, yine Alanya’nın tanınmış ailelerinden olan Sevil ve Tahir Tuluk’un Alita Porcelain sahibi olan kızları Neslihan Tuluk ile dünya evine girdi.

CHP Üyesi ve Korkusuz Gazetesi Yazarı Barış Yarkadaş, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun yeğeni ve aynı zamanda CHP Alanya İlçe Başkan Yardımcısı Gökhan Sipahioğlu’nun düğününün öncesi gelen hediyeleri paylaştı.

Barış Yarkadaş, Twitter hesabından Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun yeğeninin düğün töreni öncesi bir eve gelen kilolarca altınlık hediyeleri paylaştı. Yarkadaş’ın paylaştığı görüntülerde cam fanuslar içinde burma bilezikler, altın kolyeler ve çok sayıda mücevherin taşındığı görüldü.

EBRU GÜNDEŞ SAHNE ALDI

Neslihan ve Gökhan’ın düğünleri Alanya Lonicera Resort & SPA Hotel’de gerçekleşti. Çiftin nikahlarını Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yenialp kıydıDüğünde Ebru Gündeş sahne aldı.

AYNI GÜN ÇAVUŞOĞLU DA KIZINI EVLENDİRDİ

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun ablası Fatma Sipahioğlu’nun oğlu olan CHP’li yeğeninin kızının düğününe katılmaması dikkat çekti. Ancak aynı gün Bakan Çavuşoğlu’nun kızı Eylül İrem Çavuşoğlu ve Sefa Koyuncu’nun Ankara’da nikah töreni vardı.

Eylül İrem Çavuşoğlu ve Sefa Koyuncu, Ankara Ticaret Odası Konferans Salonu’nda sade bir nikah töreniyle evlendi. Gençlere evlilik cüzdanını KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın verdiği törene Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İzmir Milletvekili Binali Yıldırım da katıldı.

YARKADAŞ GÖRÜNTÜLERİ ÖNCE ‘ÇAVUŞOĞLU’NUN KIZI’ OLARAK PAYLAŞTI, SONRA YEĞENİ DEDİ

Yarkadaş, Twitter hesabından yaptığı ilk paylaşımda görüntülerin Çavuşoğlu’nun kızına ait olduğunu ileri sürdü. Daha sonra düzeltme yapan Yarkadaş, “Az önce paylaştığım videoyu sildim. Çünkü video Çavuşoğlu’nun kızının değil yeğeninin düğünü öncesi çekilmiş. Aile üyeleri aradı, özel bir törenin yansıtılmasından ve Çavuşoğlu ile bağ kurulmasından rahatsız olduklarını bakanla görüşmediklerini söylediler. Kamuoyuna saygıyla” ifadelerini kullandı.

Yarkadaş’ın paylaşımları şu şekilde:

 

 

 

Benzer Haberler