Bahçeli’nin açıklamasının ardından AKP’li Ömer Çelik’ten ‘Cumhur İttifakı’ paylaşımı

Yayın tarihi: 12 Haziran 2024 Çarşamba 9:07 pm - Güncelleme: 12 Haziran 2024 Çarşamba 9:07 pm

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin dikkat çeken açıklamasının ardından AKP Sözcüsü Ömer Çelik’ten ‘Cumhur İttifakı’ vurgulu paylaşım geldi. Çelik’in paylaşımında, “Cumhur İttifakı kararlılıkla yoluna devam etmektedir” ifadesi yer aldı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın normalleşme süreci kapsamındaki görüşmelerine dikkat çeken bir yazılı açıklama yaptı. Bahçeli açıklamasında “AK Parti içindeki gayri memnun kesimin devamlı suyu bulandırmasını da dikkate alarak, AK Parti ile CHP arasında geniş tabanlı bir ittifakın vücuda gelmesi, buna da altılı masanın diğer unsurlarının desteği Milliyetçi Hareket Partisi’nin samimi dileği ve temennisidir” dedi.

Bahçeli’nin son açıklaması kafa karıştırdı! Rest mi çekti?

Bahçeli’nin açıklamasının ardından AKP Sözcüsü Ömer Çelik’ten de dikkat çeken bir paylaşım geldi. Çelik’in ‘Cumhur İttifakı’ vurgulu paylaşımında şu ifadeler yer aldı:

“Ülkemizi karşı karşıya olduğu tehlikelerden korumak ve geleceğe güçlü bir şekilde taşımak için kurulan Cumhur İttifakı kararlılıkla yoluna devam etmektedir. Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaşmak için Cumhur İttifakı olarak, ülkemizi geleceğe taşımak ve milletimize hizmet etmek noktasında güçlü siyasetlere imza atmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın vurguladığı gibi bu konudaki irademiz tamdır.”

Kaynak: TELE1