Babaannesinin evinde darp ettikleri genç kadını sosyal medyada paylaştılar

5 Nisan 2022 Salı

Düzce’de babaannesinin evine ziyarete giden 14 yaşındaki H.E. isimli genç bir kadın 3 kadın tarafından darp edildi. Saldıranlar torununu korumaya çalışan babaanneye de şiddet uygularken, çektikleri görüntüleri sosyal medyada paylaştılar.

Düzce’de geçtiğimiz gün Kalıcı Konutlar bölgesinde bulunan bir binada meydana gelen olayda H.E  isimli 14 yaşındaki genç bir kadın babaannesi Fikriye E.’yi ziyarete gitti. Eve giren torun ve babaanne sohbet ettikleri sırada kapı çalındı. Kapıyı açan H.E., üç genç kızın saldırısına uğradı.

H.E., içeri giren gençlerden S.A. ve N.Ş. tarafından darp edilirken , E.Ş ise o anları kayıt altına aldı. Torununu korumaya çalışan babaanne Fikriye E.’ye de şiddet uygulayan 3 genç kız daha sonra o anları sosyal medya hesaplarında paylaştı.
Darbedilen H.E. ve babaanne Fikriye E.’nin ihbarı üzerine eve gelen polis ekipleri saldırgan 3 kişiyi tespit ederek gözaltına aldı. 3 kadın ifadelerinin ardından serbest bırakılırken, Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi ekipleri ise olaya ilişkin inceleme başlattı.

Müjdat Gezen’den Uğur Dündar’a “vefa” şiiri

Benzer Haberler