Aydın’dan Karadağlı tepkisi: İnşallah ödülümü ondan almam

15 Ekim 2021 Cuma

Aydın’dan Karadağlı tepkisi: İnşallah ödülümü ondan almam

Şarkıcı Aynur Aydın, Tamer Karadağlı’nın Nihal Yalçın’a ödül aldığı sırada yaptığı müdahaleye ilişkin konuştu. Aydın, “İnşallah ödülü bugün Tamer Karadağlı’dan almam. Ben ödülü aldıktan sonra konuşurum” dedi.

Şarkıcı Aynur Aydın, ‘Uluslararası Kristal Elmas Ödülleri’nde ‘En İyi Kadın Pop Sanatçısı’ ödülüne layık görüldü. Tören öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Aydın, “İnşallah ödülümü Tamer Karadağlı’dan almam” dedi.

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre, Aydın, “Ben ödülü aldıktan sonra konuşurum. Oraya kadar her şey güzel, tamam ama daha sonradan çok çirkinleşildi. Siyasi yerlerden vurulmaya çalışılması çok tehlikeli.” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Nihal Yalçın, 58’inci Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülüne layık görüldü. Ödül alırken yaptığı konuşma sırasında AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından feshedilen İstanbul Sözleşmesi’ne değinen Yalçın’ın konuşması Tamer Karadağlı tarafından kesildi. Yalçın, “Kim verdi ödülü?” diye sordu. Daha sonrasında ise Karadağlı’ya dönerek, “Sus mu dediniz? ‘Artık sus’ mu diyorsunuz?” ifadelerini kullandı. Tamer Karadağlı ise “Ödülünüzle birlikte konuşun diye…” yanıtını verdi.

Altın Portakal’da Tamer Karadağlı’dan Nihal Yalçın’a tepki toplayan hareket

Nihal Yalçın Tamer Karadağlı’nın taklidini yaptı

Erdoğan’ın karikatüre teşvik ettiği resim öğretmeninden skandal Nihal Yalçın karikatürü

Oyuncular Sendikası’ndan Nihal Yalçın’a destek

 

 

Benzer Haberler