Avcılar’da çocuğa taciz iddiası mahalleyi birbirine kattı!

27 Temmuz 2022 Çarşamba

İstanbul Avcılar’da 52 yaşındaki L.İ.Ö, evine çağırdığı üç çocuktan birine cinsel istismarda bulunmak istediği iddia edildi.  Mahalleli iddia üzerine L.İ.Ö’yü linç etmek istedi. Polis, havaya defalarca ateş açarak kalabalığı dağıttı. 

Avcılar’a bağlı Cihangir Mahallesi Nalbant Sokak’ta dün (26 Temmuz) saat 23.30 sıralarında L.İ.Ö. isimli kişi, 1.5 ay önce satın aldığı evine, 15 yaşındaki A.K,  16 yaşındaki B.A. ve 17 yaşındaki  A.H.B. isimli üç erkek çocuğunu davet etti.

Çocuklarla evin balkonunda sohbet eden L.İ.O, bir süre sonra iddiaya göre mutfağa geçen A.K’ye cinsel istismarda bulunmak istedi. Çocuğun bağırarak tepki vermesi ardından, çocuklar evden ayrıldı. Çocuklar olayı ailelerine ve polise haber verdi. Olayın duyulmasıyla kısa sürede toplanan mahalle sakinleri, L.İ.Ö’yü linç etmek istedi. Polis ekibi bir yandan öfkeli kalabalığı uzaklaştırmaya çalışırken, şüpheliyi de gözaltına almaya çalıştı.

Bir çocuk tacizi iddiası daha! Polis ateş açmak zorunda kaldı

Kalabalığı dağıtmak için defalarca havaya ateş eden polis, eve girerek şüpheli L.İ.Ö’yü gözaltına aldı. Avcılar Polis Merkezi’ne götürülen şüpheli sorguya alındı.

“POLİS BİR AŞRJÖRÜ HAVAYA BOŞALTTI BİR ŞEY YAPAMADIK”

Mahalle sakini İsmail Altun, “Yeni almıştı bu daireyi. Kimse ile konuşmazdı. Olayın duyulmasından sonra hiç kimse ona bir şey yapamadı. Polis toplananları dağıtmak için bir şarjörü havaya boşalttı. Ona bir şey yapamadık” dedi.

Burçin Atılgan’dan kadınlara “et” diyen şeriatçı imama sert yanıt!

Benzer Haberler