Atakan’dan ‘ruh eşim gibisin’ diyen Aleyna Tilki’ye yanıt

21 Şubat 2020 Cuma

Okuduğu felsefe kitaplarıyla sosyal medyada fenomen olan 10 yaşındaki Atakan Kayalar, kendisine “Ruh eşim gibisin” diyen Aleyna Tilki’ye yanıt verdi.

Müzik prodüktörü Erol Köse ile birlikte sosyal medyada bir paylaşım yapan Atakan Kayalar, kendisine “Ruh eşimsin” diyen Aleyna Tilki’ye “Aleyna Tilki dinlemiyorum” diye yanıt verdi.

Atakan’ın annesine davranışı sosyal medyayı ikiye böldü

Sosyal medyada yayınlanan bir video ile tanınan Atakan Kayalar, Erol Köse’nin sunduğu TV programına katıldı. Program öncesinde Atakan ve ünlü müzik prodüktörü Erol Köse, Instagram’da bir video yayınladı. Atakan bu videoda, kendisine sosyal medyada “Tanışmamız lazım Atakan, ruh eşim gibisin” mesajı gönderen Aleyna Tilki’ye yanıt verdi.

Türkiye’nin konuştuğu ‘Atakan’dan sosyal medya kullanıcılarına çağrı

‘RAP VE ALEYNA TİLKİ DİNLEMEM’

Erol Köse ile kamera karşısına geçen Atakan, Köse’nin sorduğu “Neler Dinliyorsun Atakan?” sorusuna, “Neler dinlemediğimi söyleyeyim ben, ondan sonrasında anlaşılacaktır. Rap ve Aleyna Tilki dinlemem” yanıtını verdi.

​Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından Atakan Kayalar’ın bir haberini paylaşarak altına şunları yazdı:

Atakan’ın annesi açıkladı: İstanbul’daki bütün kolejlerden teklif aldık

“Bu çocuğu çok iyi anlıyorum ya. Onun yaşında benim de Fen Laboratuvarım vardı, ilaç yapıyordum. Okul bana yetmiyordu. Bir oda dolusu ansiklopedim vardı. Umarım anlaşılamadığın için popülarizme köle olarak atanıp harcanmazsın Atakan”

Benzer Haberler