Askıda otobüs biletine ilk destek Kılıçdaroğlu’ndan!

20 Nisan 2022 Çarşamba

Askıda otobüs biletine ilk destek Kılıçdaroğlu’ndan!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, üniversite öğrencileri için düzenlenen “Askıda Otobüs Bileti” kampanyasına bağış yaptı. Kılıçdaroğlu, “Bilet dayanışmasının ilk bağışçısı olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin gençlik kollarının başlattığı “Askıda Otobüs Bileti” kampanyasına bağış yaptı.

Twitter hesabından açıklama yapan Kemal Kılıçdaroğlu, “Gençlik Kollarımızın başlattığı Askıda Otobüs Bileti dayanışmasının ilk bağışçısı olmaktan mutluluk duyuyorum. Bayram kavuşmaktır, kucaklaşmaktır. Şimdi mesafeleri değil, sevgiyi büyütme vaktidir. Gelin, bayramda evine gidemeyen öğrenci kalmasın!” ifadelerini kullandı.

CHP Gençlik Kolları ile Türkiye Tanıtım Araştırma Demokrasi ve Laik Oluşum Vakfı’nın üniversiteli gençlerin, bayram tatilinde ailelerini ziyaret edebilmesi amacıyla “Askıda Otobüs Bileti” kampanyası başlattı.

18-25 yaş arasında olan ve örgün olarak üniversite eğitimi gören öğrenciler, “http://askidagencbilet.com” adresi üzerinden bilet talebinde bulunabilecek.

Kılıçdaroğlu: Yeni bir süreç başladı

Benzer Haberler