Asker uğurlamasında tüneli kapatıp havaya ateş açtılar

11 Mayıs 2022 Çarşamba

Kocaeli’de asker uğurlamak için araç konvoyu oluşturan grup, araç trafiği esnasında Derince Tüneli’nde yol kesip havaya ateş açtı. Yaşanan anlar cep telefonu kamerası tarafından kaydedilirken olayla ilgili de adli işlem başlatıldığı belirtildi.

Derince ilçesinde asker uğurlaması nedeniyle araç konvoyu oluşturan bir grup, Derince Tüneli’nde yol kesip kuru sıkı tabanca ile havaya ateş açtı. Olayla ilgili bir kişi hakkında adli işlem başlatılırken, tabancaya el konuldu.

Derince Tüneli’nde meydana gelen olayda asker uğurlaması nedeniyle araç konvoyu oluşturan bir grup, D-100 Karayolu Derince Tüneli’nde yolu trafiğe kapattı. Bu sırada araçtan inen bir kişi, tabancayla havaya ateş açarken gruptaki diğer kişiler ise kornalarına bastı. Yaşanan anlar trafikteki bir sürücünün cep telefonu tarafından kaydedilirken olayın ardından Kocaeli Emniyet Müdürlüğü hem cep telefonu kamerasıyla çekilen görüntüyü hem de güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

Yapılan incelemelerde olayı gerçekleştiren kişinin B.A. olduğu tespit edildi. B.A. hakkında adli işlem uygulanırken, olayda kullanılan kurusıkı tabancaya el konuldu.

Ece Ronay’ın ifşa ettiği Mehmet Ali Erbil’den sahnede taciz itirafı

Benzer Haberler