Armağan Çağlayan, Ekrem İmamoğlu için programının ismini değiştirdi

5 Şubat 2022 Cumartesi

Armağan Çağlayan’ın Zor Ama Sor isimli Youtube üzerinden yaptığı programının ismi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun YouTube’daki Zor Sor programının adına benzediği için değiştirildi.

Ekranlara ara verdikten sonra YouTube kanallarında program yapmaya başlayan ve geniş bir hayran kitlesine ulaşan Armağan Çağlayan, “Zor Ama Sor” isimli programının isminde değişikliğe gitti.

Armağan Çağlayan’ın “Zor Ama Sor” programının ismi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun YouTube kanalında yayınlanan “Zor Sor” programının adıyla benzediği için değiştirildi.

Programın adının değişmesiyle ilgili süreci Twitter hesabından paylaşan Çağlayan, “Zor Ama sor programımızın ismi, İBB Kültür’ün yaptığı itiraz sebebiyle bundan böyle Zor Ama Yine de Sor olacak. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun YouTube’da yaptığı Zor Sor programı sebebiyle, İBB marka itirazı yaptı, bu sebeple programın ismini değiştirmek zorunda kaldık. İzleyicilerimize duyurur, anlayış için teşekkür ederiz” dedi.

Şahan Gökbakar, sözleri gündem olan Oytun Erbaş’ı taklit etti