Armağan Çağlayan AVM’de çalışanlarla kavga etti

7 Aralık 2023 Perşembe

Şişli’deki bir AVM’de ünlü sunucu Armağan Çağlayan, kozmetik firması çalışanlarıyla tartıştı. O anlar cep telefonu kameralarına yansıdı.

Ünlü sunucu ve TV program yapımcısı Armağan Çağlayan program çekimi için geldiği Şişli’deki bir AVM’de bulunan kozmetik firması çalışanlarıyla tartıştı. Dakikalarca çalışanlara bağıran Çağlayan’ın o anları etraftaki kişiler tarafından cep telefonu ile çekildi.

Şişli Mecidiyeköy’de bulunan bir AVM’de meydana gelen olayda, iddiaya göre ünlü sunucu ve TV yapımcısı Armağan Çağlayan, program çekimi için bulunduğu AVM’deki bir kozmetik firmasına geldi. Çağlayan burada henüz bilinmeyen bir nedenle firma çalışanlarıyla tartışmaya başladı. Çalışanlara dakikalarca bağıran Çağlayan, ardından firmadan uzaklaştı. Özel güvenlik görevlilerinin de müdahale ettiği tartışma cep telefonu kamerasına yansıdı. (İHA)

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN’DAN AÇIKLAMA

Görüntülere Armağan Çağlayan’dan açıklama geldi. Sosyal medya hesabından konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Çağlayan şu ifadeleri kullandı:

“Deli değilim. Durduk yere kendi kendime tartışmadım tabii ki. Olay şöyle oldu. Gösteri sebebiyle o AVM’deydim. Yemek katına çıkmak için yürüyen merdivenlere doğru giderken bir hanımefendi arkamdan “Armağan Çağlayan “ sonra “Çağlayan Armağan şişşşşt baksana Armağan“ diye bağırdı. Önce duymamazlığa geldim. Sonra bağırmalar devam etti. Bunun üzerine ben de dönüp “böyle bağırmanız ayıp değil mi? Beni ne yerine koyuyorsunuz? “ diye bağırdım. Ve standın önüne gidip ben de hanımefendiye hiç kimseye böyle bağırmayacağını, bağırmaması gerektiğini bağırarak anlattım. Bunun üzerine hanımefendi “ben başka Armağan Çağlayan’a bağırdım, bir tek Armağan çağlayan siz misiniz”  dedi. Bunun üzerine salak yerine konulduğum için, tartışma daha da alevlendi . Durum bundan ibarettir. Daha sonra bağırışmalar  üzerine AVM’nin güvenlik görevlileri geldi. Herkesi gereksiz yere meşgul ettiğim için özür dilerim.”

Armağan Çağlayan okul çantası fiyatlarına isyan etti!